Dobra luksusowe

Prestiż w każdym wymiarze!

Branża dóbr luksusowych musi w każdym calu zaspokajać potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Kompleksowa obsługa klienta oraz możliwość dokonywania płatności poprzez najnowsze rozwiązania technologiczne, gwarantuje nie tylko zadowolenie klientów, ale także przewagę konkurencyjną oraz idący z tym prestiż. Większość klientów ceni sobie wygodę realizacji płatności bezgotówkowo, także korzystając z najnowszych technologicznych nowinek jak płatności smartfonem, zegarkiem czy brelokiem.

Chcesz zapewnić swoim klientom wygodę i poczucie luksusu także w dziedzinie płatności? Skorzystaj z całe gamy usług dodatkowych specjalnie stworzonych do wysokich potrzeb Twoich klientów.

  • Stwórz niemalże natychmiastowo – bez żadnych dodatkowych nakładów – swój własny program lojalnościowy. Zdefiniuj rodzaj, zakres i kryteria danej akcji promocyjnej czy lojalnościowej poprzez Portal Akceptanta Polskich ePłatności.

  • DCC – obsługa na terminalu płatności w walucie karty zagraniczne. Idealne rozwiązanie podczas przyjmowania turystów.

  • Rozprowadzaj specjalne dedykowane karty podarunkowe wśród swoich klientów. Przyznawaj punkty za zakupy w określonej kwocie. Korzystaj z możliwości wymiany punktów na nagrody w postaci rabatów, czy promocji dla wybranych grup klientów (np. VIP).

Nie zapomnij również zaawansowanych programach lojalnościowych czy wsparciu marketingowym jak:

Usługi dodatkowe

  • Dedykowany komunikat na wydruku – możliwość zaprojektowania treści, które klient odczyta na wydruku z terminala.

Chcesz zachwycić nowoczesnością i designem?

Nowoczesny dotykowy terminal z androidem jest odpowiedzią na Twoje wymagania.

W salonie to Ty dbasz o to, aby klienci czuli się komfortowo. My zadbaliśmy o intuicyjne i poręczne urządzenie jakim jest elegancki terminal z androidem. Jedno urządzenie jako mobilne centrum zarządzania. Zapewnij wygodę nie tylko swoim klientom, ale także sobie - pracując na dotykowym 5" ekranie.

Liczy się dla Ciebie prostota użytkowania, ale z zachowaniem wszystkich najważniejszych usług?

Terminal Ingenico move 3500 jest przeznaczony dla Ciebie.

Jeśli potrafisz używać telefon, potrafisz używać również i to urządzenie!Tak, to takie proste. Połączyliśmy złożone funkcjonalności i usługiz prostotą i ergonomią użytkowania, a wszystko to dla wygody korzystania ułatwiając codzienną pracę Twoich pracowników.Nie trać czasu na godzinne szkolenia z obsługi systemu sprzedażowego!
Skorzystaj z przepisu na zysk już dzisiaj!

Dostarczamy najprostsze rozwiązania do najbardziej złożonych problemów.
Nie trać czasu. Wybierz PeP już dzisiaj!

Zapewnij ponadprzeciętne doznania zakupowe!

Telefon

Chcę porozmawiać z Doradcą

Chcę porozmawiać z Doradcą - Modal
Wiadomość

Chcę poznać ofertę

Chcę poznać ofertę