Handel hurtowy

Przyszłościowe rozwiązania w handlu hurtowym

Popularność płatności bezgotówkowych w Polsce rośnie. Coraz więcej punktów usługowo-handlowych jest zaopatrzonych w terminal płatniczy. Natomiast konsumenci stają się coraz bardziej otwarci na „bezgotówkowość”, która przejmuje kolejny sektory branży handlowej.

Dynamiczny rozwój płatności elektronicznych można obecnie obserwować w sektorze handlu hurtowego. W coraz większej liczbie hurtowni działają już terminale Polskich ePłatności, które umożliwiają nie tylko realizację płatności z wykorzystaniem technologii zbliżeniowej, ale oferują także pełną integrację z systemami kasowymi

  • Skorzystaj z szerokiego wachlarza możliwości jakie daje integracja terminali z systemami kasowymi. Do jej głównych zalet należy usprawnienie procesu płatności i eliminacja ryzyka błędów transakcyjnych, czy raportowanie oraz analiza ilości i wartości transakcji.

  • Programy lojalnościowe – Stwórz niemalże natychmiastowo – bez żadnych dodatkowych nakładów – swój własny program lojalnościowy. Zdefiniuj rodzaj, zakres i kryteria danej akcji promocyjnej czy lojalnościowej poprzez Portal Akceptanta Polskich ePłatności.

  • Karty rabatowe– Rozprowadzaj karty rabatowe wśród swoich klientów. Przyznawaj punkty za zakupy w określonej kwocie. Korzystaj z możliwości wymiany punktów na nagrody ( np. upusty kwotowe czy procentowe).

Nie zapomnij również o wsparciu marketingowym

Usługi dodatkowe

  • Zyskaj więcej klientów – także tych, którzy wydają więcej, ponieważ nie ogranicza ich ilość gotówki jaką obecnie operują, mogą także skorzystać z kart kredytowych. Usprawnij obsługę klientów dzięki systemowi POSPAY, który ułatwia raportowanie – transakcje kartami płatniczymi ujęte zostają w raportach kasowych.

Liczy się dla Ciebie prostota użytkowania, ale z zachowaniem wszystkich najważniejszych usług?

Terminal stacjonarny Ingenico DESK 3500 jest przeznaczony dla Ciebie.

Jeśli potrafisz używać telefon, potrafisz używać również i to urządzenie! Tak, to takie proste. Połączyliśmy złożone funkcjonalności i usługi z prostotą i ergonomią użytkowania, a wszystko to dla wygody korzystania ułatwiając codzienną pracę Twoich pracowników. Nie trać czasu na godzinne szkolenia z obsługi systemu sprzedażowego! Skorzystaj z przepisu na zysk już dzisiaj!

Najważniejsze usługi oraz rozmiar pozwalający na czytelne i proste wprowadzanie danych to to czego szukasz?

Nowoczesny i ergonomiczny terminal z pinpadem programowalnym jest odpowiedzią na Twoje wymagania.

Ty dbasz o to, aby klienci czuli się komfortowo. My zadbaliśmy o intuicyjne i poręczne urządzenie jakim jest elegancki terminal Ingenico Lane 3000. Zapewnij wygodę nie tylko swoim klientom, ale także sobie.

Nie trać czasu
Skorzystaj z przepisu na zysk już dzisiaj!

Zapewnij ponadprzeciętne doznania zakupowe

Telefon

Chcę porozmawiać z Doradcą

Chcę porozmawiać z Doradcą - Modal
Wiadomość

Chcę poznać ofertę

Chcę poznać ofertę