Nowoczesność i innowacyjność Twoją przewagą!

Branża usługowa jest najbardziej podatną w biznesie na innowacyjne rozwiązania, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów. W dzisiejszych czasach kompleksowa oferta usług stanowi nie tylko jedyną przewagę konkurencyjną. Większość klientów ceni sobie wygodę realizacji płatności bezgotówkowo. Dlatego POS stał się niezbędnym wyposażeniem nowoczesnej firmy usługowej pozwalającym dotrzymać kroku konkurencji.

Działasz w branży usługowej? Skorzystaj z dodatkowych benefitów wykorzystując usługi skrojone do potrzeb Twojej branży. Wybierz kompleksowe rozwiązanie od PeP dostosowane to wszelkiego rodzaju obiektów, ale również całych sieci.

  • Stwórz niemalże natychmiastowo – bez żadnych dodatkowych nakładów – swój własny program lojalnościowy. Zdefiniuj rodzaj, zakres i kryteria danej akcji promocyjnej czy lojalnościowej poprzez Portal Akceptanta Polskich ePłatności.

  • Rozprowadzaj karty podarunkowe wśród swoich klientów. Przyznawaj punkty za zakupy w określonej kwocie. Korzystaj z możliwości wymiany punktów na nagrody ( np. upusty kwotowe czy procentowe).

Nie zapomnij również zaawansowanych programach lojalnościowych czy wsparciu marketingowym jak:

Usługi dodatkowe

  • Dedykowany komunikat na wydruku – możliwość zaprojektowania treści, które klient odczyta na wydruku z terminala.

Chcesz zachwycić nowoczesnością i designem?

Nowoczesny dotykowy terminal z androidem jest odpowiedzią na Twoje wymagania.

Ty dbasz o to, aby klienci czuli się komfortowo. My zadbaliśmy o intuicyjne i poręczne urządzenie jakim jest elegancki terminal z androidem. Jedno urządzenie jako mobilne centrum zarządzania. Zapewnij wygodę nie tylko swoim klientom, ale także sobie - pracując na dotykowym 5" ekranie.

Liczy się dla Ciebie prostota użytkowania, ale z zachowaniem wszystkich najważniejszych usług?

Terminal Ingenico move 3500 jest przeznaczony dla Ciebie.

Jeśli potrafisz używać telefon, potrafisz używać również i to urządzenie!Tak, to takie proste. Połączyliśmy złożone funkcjonalności i usługiz prostotą i ergonomią użytkowania, a wszystko to dla wygody korzystania ułatwiając codzienną pracę Twoich pracowników.

Nie trać czasu na godzinne szkolenia z obsługi systemu sprzedażowego!
Zadbaj o to co najlepsze dla Ciebie i Twoich Klientów!!

Zapewnij ponadprzeciętne doznania zakupowe

Telefon

Chcę porozmawiać z Doradcą

Chcę porozmawiać z Doradcą - Modal
Wiadomość

Chcę poznać ofertę

Chcę poznać ofertę