Z nami rozwiniesz swój biznes

Poznaj Polskie ePłatności Online

Zasileni w energię miasta wolności, odwagę i kreatywność, tworzymy firmę oferującą najszerszą ofertę płatności online na polskim rynku. Dzięki rozwiązaniom Polskich ePłatności Online sektor e-commerce w ponad 20 krajach świata korzysta z najpopularniejszych metod płatności internetowych, takich jak karty debetowe, kredytowe, polecenia przelewu i zapłaty czy e-wallet, a także z rozwiązań uznanych na rynkach lokalnych Europy.

Zawsze słynęliśmy z innowacji. Lata temu jako pierwsi w Polsce wdrożyliśmy płatności cykliczne, czy płatności jednym kliknięciem; pierwsi też zaoferowaliśmy płatności w wielu walutach oraz wypłaty bez konieczności przewalutowania (1:1).
W 2018 roku jako pierwsi w Polsce wdrożyliśmy usługę Apple Pay dla e-commerce.
A to jeszcze nie koniec innowacji.

Znamy się na płatnościach

W ofercie mamy szereg nowoczesnych rozwiązań światowej jakości, które gwarantują bezpieczeństwo i płynność transakcji online. Posiadamy status Krajowej Instytucji Płatniczej nadany przez Komisję Nadzoru Finansowego, jak również status Agenta Rozliczeniowego podlegającego nadzorowi prezesa NBP.

Od 2010 roku jesteśmy zgodni z najnowszymi standardami PCI, co potwierdzamy w corocznym audycie niezależnej firmy audytorskiej. To wszystko stanowi potwierdzenie działań naszego zespołu w zakresie zapewnienia najwyższych światowych standardów bezpieczeństwa transakcji.

Jesteśmy ekspertem w dziedzinie płatności elektronicznych, a wysokie standardy obsługi klienta są dla nas priorytetem. Naszym najważniejszym celem jest budowanie zaufania, które tworzymy nie tylko poprzez oferowanie najlepszych rozwiązań płatniczych, ale również dzielenie się wiedzą z przedsiębiorcami.

Podróż z nami jest w pełni bezpieczna! Współpracujemy z merchantami z takich krajów jak chociażby:

Włochy
Francja
Niemcy
Polska
Austria
Grecja

Zaufało nam już wielu przedsiębiorców

Zobacz kto korzysta z naszej technologii

Wiemy, że aby dążyć do doskonałości, musimy stale pracować, wyznaczając nowe trendy w branży płatności elektronicznych.

Realizuj ciekawe projekty i rozwijaj się w świecie płatności online.

Dołącz do nas i bądź częścią PeP Online

Oferty pracy
Cta tło

Odkryj naszą pełną ofertę, zarejestruj się i wybierz płatności skrojone na Twoje potrzeby!