Kariera

„Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces”
– Henry Ford

W PeP myśląc o karierze, nasuwają się nam od razu słowa: wyzwanie, możliwość awansu, wynagrodzenie spełniające oczekiwania, atrakcyjne premie i to wszystko we współpracy z inspirującymi ludźmi. Wierzymy w to, że zgrany zespół specjalistów osiąga spektakularne rezultaty. Dlatego nieustannie wspieramy naszych pracowników, dbając o ich rozwój osobisty i zawodowy.

Oferty pracy

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy!

Jesteś programistą? C++/ T-SQL, C#, Android?

Wyślij CV i dołącz do naszego zespołu!

Nie znalazłeś/aś stanowiska, które Cię interesuje i odpowiada Twoim kwalifikacjom?

Wyślij aplikację spontaniczną CV na poczet przyszłych procesów rekrutacyjnych i dołącz do naszego zespołu w przyszłości!

Aplikuj

 

Chcesz rozwinąć swoje skrzydła w PeP? Zacznij od stażu!

Aplikuj

Proces Rekrutacji

Prześlij swoje CV

Czy chciałbyś z nami pracować? Przyślij nam swoje CV za pomocą formularza aplikacyjnego, który zobaczysz po kliknięciu przycisku "aplikuj" w ofercie pracy.

Rozmowa wstępna

Jeżeli Twoje CV zostanie ocenione pozytywnie to zaprosimy Cię do kolejnego etapu, którym jest spotkanie w naszym biurze. Porozmawiamy o Twoim doświadczeniu zawodowym, motywacji do zmiany pracy itp.

Rozmowa z przełożonym

To już ostatni krok procesu rekrutacyjnego. Dziś poznasz przełożonego, który porozmawia z Tobą o szczegółach pracy związanych ze stanowiskiem, na które aplikujesz i być może zostaniesz poproszony o rozwiązanie case study.

Zaproszenie do zespołu

Jesteś kandydatem, którego szukamy i zapraszamy Cię do naszego zespołu. Jeżeli zdecydujesz się na współpracę, my będziemy Cię wspierać w dalszym rozwoju zawodowym.

Co możemy Ci zaoferować?

W PeP najbardziej cenimy zadowolenie naszego zespołu.
Dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom pracowników, tworząc wyjątkowe miejsce pracy.

Prywatna opieka medyczna Z pewnością cenisz sobie dostęp do doświadczonych lekarzy. Zadbaj o swoje zdrowie i skorzystaj z dofinansowania opieki medycznej

Ubezpieczenie na życie Dbamy o Ciebie i o Twoich najbliższych, bo wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo. Oferujemy ubezpieczenie na życie, które pomoże Ci w razie wypadku lub choroby.

Karta Multisport lub Ok System Sport to zdrowie! Skorzystaj z karty Multisport lub Ok System po godzinach pracy i rozwijaj swoje pasje sportowe.

Atrakcyjny system premiowy Działamy w oparciu o system premii kwartalnych MBO. Wierzymy, że jasne sformułowanie celów to podstawa.

Elastyczne formy zatrudnienia Pracuj tak, jak jest Ci wygodnie! Skorzystaj z form zatrudnienia, które są dla Ciebie najdogodniejsze. Umowę o pracę lub B2B

Praca zdalna Chcesz pracować z domu? W PeP wierzymy, że potrafisz skutecznie zarządzać swoim czasem i proponujemy możliwość pracy zdalnej.

Kursy językowe W PeP wiemy, że znajomość języków obcych to podstawa. Będąc naszym pracownikiem, będziesz mógł skorzystać z lekcji języka angielskiego z native speakerem.

Eventy firmowe U nas znajdziesz strefę no-bussines, Chill taras i weźmiesz udział w wielu wydarzeniach tematycznych. Dbamy o dobrą i przyjazną atmosferę

Budżet szkoleniowy Wierzymy, że zawsze można się rozwijać i uczyć nowych rzeczy, dlatego regularnie organizujemy szkolenia, warsztaty, webinary czy facylitacje

Nasza kultura organizacyjna opiera się na sześciu wartościach:

ODWAGA - Wyznaczamy sobie ambitne cele. Nie boimy się porażek. Zdecydowanie przełamujemy schematy
ENERGIA - Energetyzujemy ludzi wokół siebie. Jesteśmy aktywni i dynamiczni. Działamy szybko i zdecydowanie
SPRAWCZOŚĆ - Nie boimy się podejmować decyzji. Słowa przekładamy w czyn. "Koniec wieńczy dzieło"
SZACUNEK - Akceptujemy zdanie innych. Dbamy o kulturę komunikacji. Emanujemy empatią i tolerancją
PRACA ZESPOŁOWA - Wspólnie dążymy do celu. Jesteśmy silni naszą różnorodnością. Uśmiech i wsparcie na co dzień
KREATYWNOŚĆ - Myślimy nieszablonowo. Mamy prawo do błędów. Chcemy zmieniać świat

Strefa no-business

Eventy firmowe w PeP to nieodłączny element pozwalający na integrację naszych pracowników. Dbamy o dobrą i przyjazną atmosferę wśród członków naszej rodziny. Regularnie zapewniamy możliwość wzięcia udziału w spotkaniach, wydarzeniach czy konkursach, które pozwalają na oderwanie się od codziennej rutyny. Dołącz do nas i zacznij swoją przygodę w branży #Fintech.

Poznaj pracowników, których kariera zawodowa nabrała tempa dzięki pracy z nami

Ewelina Kruszyk

Lider Zespołu Rozliczeń Akceptantów

Ewelina rozpoczęła swoją przygodę z PeP w 2010 od Centrum Obsługi Akceptanta, zaś dziś kontynuuje karierę zawodową w Departamencie Finansów. Na co dzień zajmuje się rozliczeniem merchantów co daje jej dużą satysfakcję. Ewelina ceni w PeP przyjazną atmosferę w pracy, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych dzięki bogatej ofercie szkoleniowej.

Wojciech Znamirowski

Dyrektor Zespołu Rozwoju Oprogramowania

Wojtek jest programistą z zamiłowania – specjalizuje się w technologiach takich jak .Net, SQL czy System Embedded. Swoją karierę w Polskich ePłatnościach rozpoczął na stanowisku Programisty, zaś dziś zajmuje stanowisko Dyrektora i zarządza zespołem Technologii i Operacji. W PeP, Wojtek najbardziej ceni sobie możliwość łączenia pasji z pracą, która nieustannie zaskakuje nowymi wyzwaniami.

Anna Pietraszewska

Kierownik Sekcji Dokumentacji Danych

Anna zajmuje się obecnie wsparciem procesów około migracyjnych oraz utrzymaniem procesów w oddziale PeP w Kielcach. Sądzi, że współpraca na wielu obszarach pozwala na poszerzanie horyzontów i próbę odnalezienia właściwej ścieżki kariery, pozwalającej na samorealizację. Zadań jest bardzo dużo, zaś tempo pracy nie pozwala na nudę.

Ewa Szpunar

Główny specjalista ds. rozwoju produktów

Ewa swoją karierę zawodową w PeP rozpoczęła w 2017 roku na stanowisku Asystentki Zarządu. Dzięki swojej ambitnej postawie obecnie pełni rolę głównego specjalisty ds. rozwoju produktu. Na co dzień zajmuje się rozwojem i zwiększaniem wartości produktów PeP. Jak sama mówi: „W pracy cenię sobie ciągły rozwój, zdobywanie nowych umiejętności i doświadczenia zawodowego, a także pracę w przyjaznej atmosferze.”

Andrzej Kulka

Dyrektor do spraw Operacyjnych

Andrzej jest związany z PeP od początku powstania spółki w 2010 roku. Obecnie nadzoruje Centrum Serwisowe, Centrum Obsługi Akceptanta oraz Dział Utrzymania Klienta. Jego zdaniem Polskie ePłatności to firma pozwalająca na rozwój indywidualny i awans wewnętrzny w jej strukturach. Dodatkowo, rozwój firmy jest odczuwany przez wszystkich pracowników, dzięki wdrożeniu dodatkowego wynagradzania za realizację celów w ramach systemu premiowego.

Kacper Hadrian

Dyrektor Centrum Serwisowego

Kacper swoją przygodę z PeP rozpoczął w 2017r. na stanowisku Koordynatora Centrum Serwisowego. Od 2019r. zajmuje stanowisko Dyrektora Centrum Serwisowego nadzorując zarówno pracę serwisantów jak i Centrum Kompletacji POS. W pracy ceni sobie przede wszystkim możliwość rozwoju zawodowego, szlifowania swoich umiejętności oraz stabilność. Jak mówi „rutyna czy monotonność to nie mój żywioł, chętnie uczestniczę w nowych projektach próbując pokonywać bariery i cieszyć się każdym osiągniętych zawodowym szczytem.”

Poleć nam kandydata i zyskaj bonus nawet do 2000 zł.