Kariera

Kim jesteśmy?

W PeP od ponad 10 lat zmieniamy sposób w jaki Ty i Twoi znajomi dokonują płatności. Zapewniamy rozwiązania płatnicze oraz terminale POS dla firm w całej Polsce. Jesteśmy jednym z liderów świata płatności bezgotówkowych. Będąc częścią globalnej grupy Nexi, zajmujemy pozycję lidera europejskiego sektora PayTech.

Jesteś już gotowy na dołączenie do PeP? Jeśli jeszcze nie, to czytaj dalej…

Ponad 700 osób każdego dnia sprawia, że przedsiębiorcy w Polsce zwiększają swoje zyski i zadowolenie Klientów. Wspieramy ich w udostępnianiu płatności nie tylko za pośrednictwem karty, ale również Apple Pay, GPay czy naszego rodzimego Blika!

Co powiesz na to? Jeszcze się wahasz? To zobacz to…

Każdego roku rośniemy. Procesy rekrutacyjne rozgrzane są do czerwoności, a my nie mamy zamiaru zwalniać. 7 biur zlokalizowanych w całej Polsce. Ponad 100 tys. zadowolonych Klientów, ponad 230 tys. terminali na rynku. A to wszystko zwieńczone wieloma nagrodami takimi jak: Najbardziej pożądany pracodawca 2021 czy Firma Roku Świata Bezgotówkowego, a także laureat nagrody Friendly Workplace 2022

Oferty pracy

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy!

Jesteś programistą? C++/ T-SQL, C#, Android?

Wyślij CV i dołącz do naszego zespołu!

Nie znalazłeś/aś stanowiska, które Cię interesuje i odpowiada Twoim kwalifikacjom?

Wyślij aplikację spontaniczną CV na poczet przyszłych procesów rekrutacyjnych i dołącz do naszego zespołu w przyszłości!

Aplikuj

 

Chcesz rozwinąć swoje skrzydła w PeP? Zacznij od stażu!

Aplikuj

Proces Rekrutacji

Prześlij swoje CV

Czy chciałbyś z nami pracować? Przyślij nam swoje CV za pomocą formularza aplikacyjnego, który zobaczysz po kliknięciu przycisku "aplikuj" w ofercie pracy.

Rozmowa wstępna

Jeżeli Twoje CV zostanie ocenione pozytywnie to zaprosimy Cię do kolejnego etapu, którym jest spotkanie w naszym biurze. Porozmawiamy o Twoim doświadczeniu zawodowym, motywacji do zmiany pracy itp.

Rozmowa z przełożonym

To już ostatni krok procesu rekrutacyjnego. Dziś poznasz przełożonego, który porozmawia z Tobą o szczegółach pracy związanych ze stanowiskiem, na które aplikujesz i być może zostaniesz poproszony o rozwiązanie case study.

Zaproszenie do zespołu

Jesteś kandydatem, którego szukamy i zapraszamy Cię do naszego zespołu. Jeżeli zdecydujesz się na współpracę, my będziemy Cię wspierać w dalszym rozwoju zawodowym.

Co możemy Ci zaoferować?

W PeP najbardziej cenimy zadowolenie naszego zespołu.
Dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom pracowników, tworząc wyjątkowe miejsce pracy.

Prywatna opieka medyczna Każdemu pracownikowi oferujemy możliwość dofinansowania do prywatnej opieki medycznej – PZU lub Medicover

Ubezpieczenie na życie Oferujemy dofinansowanie do prywatnego ubezpieczenia na życie PZU

Karta Multisport lub Medicover Sport Dofinansujemy Twój pakiet sportowy

System premiowy Cenimy Twoją pracę i zaangażowanie, zapewniając przejrzysty system premiowy. W zależności od stanowiska mogą to być premie miesięczne lub kwartalne MBO

Elastyczne formy zatrudnienia Proponujemy zatrudnienie w oparciu o UOP lub kontrakt B2B, w zależności od Twoich potrzeb i preferencji

Praca hybrydowa Pracuj tak, jak Ci wygodnie! Możesz skorzystać z modelu pracy hybrydowej, 3 dni w tygodniu pracując w jednym z naszych nowoczesnych biur, a pozostałe 2 dni z domu

Wdrożenie do pracy W pierwszych dniach pracy weźmiesz udział w cyklu szkoleń, które przygotują Cię do objęcia nowego stanowiska.

Wydarzenia firmowe Cyklicznie organizujemy imprezy działowe i ogólnofirmowe, bierzemy udział w wydarzeniach sportowych i organizujmy konkursy tematyczne

Budżet szkoleniowy Wierzymy, że zawsze można się rozwijać i uczyć nowych rzeczy, dlatego regularnie organizujemy szkolenia, warsztaty, webinary czy facylitacje

Nasza kultura organizacyjna opiera się na sześciu wartościach:

ODWAGA - Wyznaczamy sobie ambitne cele. Nie boimy się porażek. Zdecydowanie przełamujemy schematy
ENERGIA - Energetyzujemy ludzi wokół siebie. Jesteśmy aktywni i dynamiczni. Działamy szybko i zdecydowanie
SPRAWCZOŚĆ - Nie boimy się podejmować decyzji. Słowa przekładamy w czyn. "Koniec wieńczy dzieło"
SZACUNEK - Akceptujemy zdanie innych. Dbamy o kulturę komunikacji. Emanujemy empatią i tolerancją
PRACA ZESPOŁOWA - Wspólnie dążymy do celu. Jesteśmy silni naszą różnorodnością. Uśmiech i wsparcie na co dzień
KREATYWNOŚĆ - Myślimy nieszablonowo. Mamy prawo do błędów. Chcemy zmieniać świat

Strefa no-business

Eventy firmowe w PeP to nieodłączny element pozwalający na integrację naszych pracowników. Dbamy o dobrą i przyjazną atmosferę wśród członków naszej rodziny. Regularnie zapewniamy możliwość wzięcia udziału w spotkaniach, wydarzeniach czy konkursach, które pozwalają na oderwanie się od codziennej rutyny. Dołącz do nas i zacznij swoją przygodę w branży #Fintech.

Poznaj pracowników, których kariera zawodowa nabrała tempa dzięki pracy z nami

Ewelina Kruszyk

Dyrektor Działu Rozliczeń

Ewelina rozpoczęła swoją przygodę z PeP w 2010 od Centrum Obsługi Akceptanta, zaś dziś kontynuuje karierę zawodową w Departamencie Finansów. Na co dzień zajmuje się rozliczeniem merchantów co daje jej dużą satysfakcję. Ewelina ceni w PeP przyjazną atmosferę w pracy, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych dzięki bogatej ofercie szkoleniowej.

Wojciech Znamirowski

Dyrektor Zespołu Rozwoju Oprogramowania

Wojtek jest programistą z zamiłowania – specjalizuje się w technologiach takich jak .Net, SQL czy System Embedded. Swoją karierę w Polskich ePłatnościach rozpoczął na stanowisku Programisty, zaś dziś zajmuje stanowisko Dyrektora i zarządza zespołem Technologii i Operacji. W PeP, Wojtek najbardziej ceni sobie możliwość łączenia pasji z pracą, która nieustannie zaskakuje nowymi wyzwaniami.

Anna Pietraszewska

Dyrektor Działu Wsparcia Operacji

Anna zajmuje się obecnie wsparciem procesów około migracyjnych oraz utrzymaniem procesów w oddziale PeP w Kielcach. Sądzi, że współpraca na wielu obszarach pozwala na poszerzanie horyzontów i próbę odnalezienia właściwej ścieżki kariery, pozwalającej na samorealizację. Zadań jest bardzo dużo, zaś tempo pracy nie pozwala na nudę.

Ewa Szpunar

Kierownik ds. Rozwoju Produktów

Ewa swoją karierę zawodową w PeP rozpoczęła w 2017 roku na stanowisku Asystentki Zarządu. Dzięki swojej ambitnej postawie obecnie pełni rolę głównego specjalisty ds. rozwoju produktu. Na co dzień zajmuje się rozwojem i zwiększaniem wartości produktów PeP. Jak sama mówi: „W pracy cenię sobie ciągły rozwój, zdobywanie nowych umiejętności i doświadczenia zawodowego, a także pracę w przyjaznej atmosferze.”

Kacper Hadrian

Dyrektor Centrum Serwisowego

Kacper swoją przygodę z PeP rozpoczął w 2017r. na stanowisku Koordynatora Centrum Serwisowego. Od 2019r. zajmuje stanowisko Dyrektora Centrum Serwisowego nadzorując zarówno pracę serwisantów jak i Centrum Kompletacji POS. W pracy ceni sobie przede wszystkim możliwość rozwoju zawodowego, szlifowania swoich umiejętności oraz stabilność. Jak mówi „rutyna czy monotonność to nie mój żywioł, chętnie uczestniczę w nowych projektach próbując pokonywać bariery i cieszyć się każdym osiągniętych zawodowym szczytem.”

Poleć nam kandydata i zyskaj bonus nawet do 2000 zł.