Recepta na udany zysk!

Terminal od PeP to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa płatności bezgotówkowych w Twojej aptece. Terminal dla branży farmaceutycznej powinien być idealnie dopasowany do potrzeb Twojego biznesu oraz spełniać oczekiwania klienta.

Profesjonalna obsługa klienta

Nowoczesne i niezawodne terminale od PeP to najlepsze urządzenia dla branży farmaceutycznej. Dlaczego? Ponieważ przyjmowanie płatności bezgotówkowych w aptekach zmniejsza kolejki spowodowane dużym ruchem. Terminale od PeP są w pełni zintegrowane z największymi systemami sprzedażowymi, dzięki czemu sfinalizowanie płatności przebiega błyskawicznie. Co to oznacza? Klienci zapłacą szybko, prosto i bezpiecznie. Szczegóły płatności są automatycznie wprowadzane do systemu, co zmniejsza liczbę pomyłek kasjerskich. Zadowolony z jakości obsługi klient to większe zyski dla Ciebie.

Wybierz ofertę od PeP dedykowaną dla branży farmaceutycznej

Aby zapewnić Ci spójną i bezproblemową obsługę kasy, wyposażymy Twój terminal w dodatkowe funkcje przygotowane specjalnie dla branży farmaceutycznej.

 

Poznaj ofertę PeP dla branży farmaceutycznej

Kontakt branza

Uzupełnij formularz i poczekaj na telefon od naszego Doradcy

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Klikając w przycisk „Zamów rozmowę” oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i informacją o Administratorze danych

Chcę porozmawiać z Doradcą

Chcę porozmawiać z Doradcą - Modal

Chcę poznać ofertę

Chcę poznać ofertę