Program Polska Bezgotówkowa

Rozpocznij przygodę z płatnościami bezgotówkowymi – Odbierz darmowy terminal dla Twojej firmy!

Ty podejmujesz decyzję – my załatwiamy formalności

  1. 0 zł przez pierwsze 5 miesięcy współpracy – Bez kosztów dzierżawy i prowizji od transakcji (do 42 tysięcy zł obrotu).
  2. Dopasowana oferta – oferta zostanie przedstawiona od razu po wybraniu PeP. Nasz Doradca dopasuje ją do potrzeb i możliwości Twojej firmy.
  3. Do 20% więcej Klientów – Aż tylu Klientów wybiera wyłącznie firmy przyjmujące płatności bezgotówkowe.

Czym jest Polska Bezgotówkowa?

Jest to potoczna nazwa Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego. To wspólny projekt sektora usług płatniczych – Związku Banków Polskich, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Mastercard i Visa. Ideą Programu jest umożliwienie każdemu przedsiębiorcy darmowego i bezproblemowego wejścia na rynek akceptacji płatności bezgotówkowych.

Odebrać terminal za darmo może osoba która:

  • W ciągu ostatnich 12 miesięcy nie przyjmowała płatności bezgotówkowych, wykonywanych kartami płatniczymi.

Jak to działa?

Dzięki wsparciu gwarantowanemu przez Program Polska Bezgotówkowa, przedsiębiorca może odebrać  terminal POS za 0 zł bez prowizji od transakcji (do 42 tysięcy zł obortu), na okres 5 miesięcy.

Warunkiem odebrania darmowego terminala, jest podpisanie umowy z PeP. Udział w Programie jest bezpłatny – terminal płatniczy trafia do Ciebie za darmo. Chcemy wspierać przedsiębiorców, którzy do tej pory nie przyjmowali w swoich placówkach płatności bezgotówkowych i ułatwić im dostęp do terminali płatniczych, aby mogli rozwijać swoje firmy i generować większy zysk.

Możesz więcej – oferty promocyjne od PeP

Aby zyskać jeszcze więcej zdecyduj się na jedną, z dwóch specjalnych ofert, dedykowanych dla przedsiębiorców rozpoczynających przyjmowanie płatności bezgotówkowych. W zależności od wielkości Twojej firmy oraz branży, w której działasz nasz Doradca pomoże dobrać najkorzystniejszą ofertę, aby Twój biznes się rozwijał.

Wybierz najlepszą ofertę

Terminal za 0zł przez 12 miesięcy

  • nie płacisz za użytkowanie terminala przez rok
  • 5+7 gratis – bezpłatne 5 miesięcy w ramach Programu Polska Bezgotówkowa i dodatkowe 7 miesięcy od PeP, bez opłat za najem urządzenia
  • brak prowizji od transakcji przez 5 miesięcy

lub 0zł prowizji od transakcji przez cały rok

  • nie ponosisz kosztów prowizji od transakcji przez 12 miesięcy
  • do 100 tys. zł obrotu na terminalu bez prowizji – procesowanie płatności bezgotówkowych do wysokości 42 tys. zł obrotu, w ramach programu Polska Bezgotówkowa i dodatkowo 58 tys. zł obrotu od PeP, bez żadnej prowizji
  • brak opłaty za terminal przez 5 miesięcy

 

Telefon

Chcę porozmawiać z Doradcą

Chcę porozmawiać z Doradcą - Modal
Wiadomość

Chcę poznać ofertę

Chcę poznać ofertę