Moja Pożyczka

Usługa Moja Pożyczka wystartowała!

Zmieniające się otoczenie stawia przed każdym biznesem wiele wyzwań. Chcemy jeszcze bardziej kompleksowo wspierać przedsiębiorców, dlatego stworzyliśmy wygodną i szybką usługę finansowania – pożyczkę przygotowaną na specjalnych warunkach dla klientów PeP. Na podstawie analizy płatności kartowych realizowanych w punkcie sprzedaży, bezpłatnie i automatycznie obliczymy i przedstawimy indywidualną propozycję finansowania, z którego będzie można skorzystać w dowolnym momencie.

Lekkie finasowanie dla Twojego biznesu!

Dzięki udostępnieniu nowej usługi w Strefie Klienta, Klienci PeP zyskują dostęp do szybkiej, wygodnej i bezpiecznej pożyczki udzielanej przez naszego partnera, fintech PragmaGO.

Moja Pożyczka to:

  • Stała prowizja 18,5%, jasna i jedyna opłata za pożyczkę do 12 miesięcy. Przejrzyste warunki i z góry znane koszty, niezależnie od stóp procentowych.
  • Spersonalizowana oferta przygotowana na podstawie analizy obrotów na terminalach. Maksymalna kwota finansowania to 180 000 zł, minimalna to 3 000 zł.
  • Szybkie finansowanie, Pieniądze wypłacane w 24h, bez zaświadczeń, formalności, wizyty w banku czy poręczeń. Środki na rozwój lub bieżące potrzeby mogą uzyskać nowi klienci PeP po 6 miesiącach współpracy.
  • Wygodna i bezobsługowa spłata rat, które są rozliczane automatycznie z dziennych obrotów na terminalach. Przedsiębiorca ma dokładne informacje o tym jaka kwota została odliczona od przelewu i ile zostało jeszcze do spłaty.

Wniosek o pożyczkę należy złożyć na Strefie Klienta PeP

Złożenie wniosku jest bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje. Zapraszamy do sprawdzenia naszego kalkulatora gdzie poznają Państwo szczegóły oferty finansowania.