Aktualności

PeP przekroczył pułap 200 tys. terminali płatniczych

Polskie ePłatności procesują już transakcje dla ponad 200 tys. terminali płatniczych w punktach sprzedaży i oferuje szerokie portfolio rozwiązań płatniczych, koncentrując się na segmencie małych i średnich przedsiębiorstw. W 2021 roku…

Więcej

Strefa prezentów MyBenefit dla Klientów i Partnerów PeP

Cieszymy się, że możemy potwierdzić Państwu nowość, która wchodzi na stałe do oferty PeP. Prezentujemy system kafeteryjny MyBenefit. Jest to spersonalizowana platforma online z tysiącami ofert w promocyjnych cenach. Na stronie dostępne są do pobrania kody zniżkowe w różnych kategoriach produktowych, które można wykorzystać na zakupy w wybranym przez siebie sklepie.

Więcej

Rozpoczynamy współpracę z Fale Loki Koki – liderem sklepów i hurtowni fryzjerskich

Polskie ePłatności we wrześniu 2021 rozpoczęły współpracę z Fale Loki Koki - liderem wśród sklepów oraz hurtowni fryzjerskich na rynku. Fale Loki Koki to także marka produktów, na które składają się profesjonalny sprzęt oraz nowoczesne akcesoria fryzjerskie. Marka z ponad 30-letnim doświadczeniem, doskonale zna potrzeby klientów z branży beauty i jest idealnym partnerem biznesowym dla PeP.

Więcej

Strategiczne połączenie firm Nexi i Nets

Nets i Nexi podpisały wiążącą umowę ramową w zakresie fuzji typu all-stock, tworząc w ten sposób wiodącego ogólnoeuropejskiego gracza sektora PayTech oraz jedną z najbardziej zaawansowanych i innowacyjnych potęg cyfrowych…

Więcej

Polskie ePłatności stają się częścią Grupy Nets

Po otrzymaniu niezbędnych zgód regulacyjnych, 26 października 2020 roku transakcja przejęcia Polskich ePłatności przez Grupę Nets została sfinalizowana. Polskie ePłatności mają nowego właściciela i tym samym stają się częścią Grupy Nets, lidera europejskiej branży płatniczej.

Więcej