Zostań Partnerem

Kim jest Autoryzowany Partner PeP?
Czy ja się nadaję?

Partnerem PeP może zostać każdy przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą, który posiada kontakty biznesowe w dowolnej branży, w różnych obszarach rynku. Jego celem jest rozwinięcie biznesu poprzez rozszerzenie oferty swojej firmy o terminale płatnicze PeP i rozwiązania bezgotówkowe.

Spełniasz te 3 proste warunki?

Zostań naszym Partnerem

Jedna współpraca, nieograniczone możliwości dla Twojego biznesu!

Czym zajmuje się Partner?

Głównym zadaniem Partnera PeP jest polecanie klientów do współpracy z PeP. Za pomocą dedykowanej platformy online, Strefy Partnera, Partner wprowadza dane klienta zainteresowanego ofertą PeP, a resztą zajmuje się już zespół sprzedaży.

Co otrzymuje Partner?

Wynagrodzenie prowizyjne oraz cykliczne

Dodatkowe premie motywacyjne

Dodatkowe produkty i usługi wykraczające poza standardowa ofertę Partnera

Korzyści ze współpracy partnerskiej

Szeroka oferta produktów i usług

Podpisując umowę partnerską z PeP masz możliwość sprzedaży nie tylko terminali płatniczych, ale także dodatkowych usług, dzięki którym uatrakcyjnisz ofertę swojej firmy. Współpracujemy z firmami z różnych branż i dajemy dostęp do szerokiej gamy rozwiązań.

Kompletny, doskonale zoptymalizowany proces pozyskiwania leadów

Łatwo i szybko polecisz klienta poprzez dedykowaną platformę Strefa Partnera. Jest ona stworzona do zarządzania współpracą partnerską i służy maksymalizacji efektywności działań sprzedażowych. 15 sekund – tylko tyle zajmuje zgłoszenie nowego klienta.

Wsparcie na każdym etapie współpracy

Zapewniamy indywidualną opiekę Dyrektora sprzedaży, który wspiera i pomaga w realizacji sprzedaży. Otrzymujesz także pomoc od dedykowany zespołów, które są do Twojej dyspozycji na każdym etapie współpracy: Zespół Obsługi Partnerów, Zespołu SKF (odpowiadający za instalację terminala) oraz Infolinia techniczna.

Punktualność rozliczeń

Gwarantujemy terminowe rozliczenia wynagrodzenia, stabilność finansową i przewidywalność zysku. W tym obszarze naszym atutem są również błyskawiczne przelewy środków z transakcji dla Twoich klientów.

Elastyczne formy współpracy

Samodzielnie wybierasz odpowiednią formę współpracy, w zależności od potrzeb i możliwości Twojego biznesu.

Poznaj opinie naszych Partnerów

Polecam współpracę z PeP, ponieważ jest to Partner, który zawsze wspiera naszą firmę.

Dariusz Gradzik

Soft-Bit
Autoryzowany Partner Polskich ePłatności

Współpraca z PeP jest dla mnie bardzo korzystna ponieważ oferują oni innowacyjne rozwiązania, które doskonale odpowiadają moim potrzebom. Firma ta cechuje się profesjonalizmem i skuteczną obsługą klienta, co sprawia, że nasza współpraca przebiega sprawnie i bezproblemowo.

Paweł Włodarczyk

Alfa Soft
Autoryzowany Partner Polskich ePłatności

Cenię sobie przyjazną atmosferę w PeP oraz duży wybór urządzeń, który pozwala w pełni dopasować sprzęt do potrzeb klienta. Minimalna ilość danych potrzebna do przygotowania umowy oraz prosty i czytelny system, to duże atuty współpracy z PeP. Uzupełnienie oferty mojej firmy o płatności bezgotówkowe i integrację z systemami kasowymi sprawia, że jest ona kompletna i spójna.

Sławomir Bajus

ATROM PLUS
Autoryzowany Partner Polskich ePłatności

Od pierwszego dnia działalności postawiliśmy na współpracę z PeP i po 6 latach stwierdzam, że był to bardzo dobry wybór. Ludzie tworzący PeP bardzo szybko reagują na potrzeby rynku, pozostając w stałym kontakcie z Partnerami i klientami. Mają doskonale przygotowane narzędzia dla Partnerów pozwalające sprawnie przeprowadzić klienta przez proces onboardingu. Wielu moich klientów jest wdzięcznych za przeniesienie z konkurencji do PeP, ponieważ otrzymali przejrzyste warunki współpracy oraz czytelne umowy.

Sebastian Gołębiowski

AKADIA
Autoryzowany Partner Polskich ePłatności

Przyszłość Twojego biznesu zaczyna się od jednej współpracy

Nie czekaj. Zostań Autoryzowanym Partnerem Polskich ePłatności!

Coroczne spotkania z Partnerami

Organizujemy cykliczne spotkania z Partnerami PeP. Działamy nieszablonowo, ponieważ budujemy relacje bazujące na wyjątkowych doświadczeniach. Stawiamy na Partnerstwo długofalowe i wzajemne korzyści. Nasi Partnerzy uczestniczyli m.in. w wyjątkowym evencie na Torze wyścigowym z Krzysztofem Hołowczycem, warsztatach samoobrony z Marcinem Lipką oraz oglądali rozgrywki podczas Euro 2020 z Tomaszem Iwanem. Dołącz do zwycięskiej drużyny!

Zostań Autoryzowanym Partnerem PeP