Rozwiń biznes w pięknym stylu!

Nowoczesne i stylowe terminale od PeP pomogą Ci w budowaniu reputacji Twojego salonu. Klienci salonów kosmetycznych oczekują szybkiej i profesjonalnej obsługi również w zakresie realizacji płatności. Pozwól klientom na szybkie i proste płatności, korzystając z rozwiązań płatniczych od PeP zaprojektowanych z myślą o branży beauty.

Profesjonalna obsługa klienta

Prowadząc działalność w sferze beauty, stawiasz na profesjonalizm i najwyższą jakość świadczonych usług na każdym etapie. To, co dla klientów korzystających z usług kosmetycznych czy fryzjerskich jest równie ważne, to pierwsze wrażenie. Nowoczesny terminal płatniczy od PeP idealnie wkomponuje się w Twoje wnętrza i sprawi, że wizerunek Twojego salonu będzie spójny i profesjonalny. Postaw na efektywną promocję i zobacz, jak szybko zapełnia się Twój kalendarz. Z PeP zdobędziesz i utrzymasz lojalność klientów.

Wybierz ofertę od PeP przygotowaną dla branży beauty

Zapewniamy dokładnie to, czego potrzebujesz do zarządzania biznesem w branży beauty. Ty dbasz o swoich Klientów, a my dbamy o Twój biznes i bezpieczeństwo płatności.

Poznaj ofertę PeP dla branży beauty

Kontakt branza

Uzupełnij formularz i poczekaj na telefon od naszego Doradcy

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Klikając w przycisk „Zamów rozmowę” oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i informacją o Administratorze danych

Chcę porozmawiać z Doradcą

Chcę porozmawiać z Doradcą - Modal

Chcę poznać ofertę

Chcę poznać ofertę