Kupony Rabatowe

Buduj relacje z klientami!

Wybierając możliwość tworzenia i wydawania kuponów rabatowych z terminala PeP zyskujesz:

  1. Wyższe przychody, dzięki oferowaniu wartości dodanej dla klientów;
  2. Lojalną grupę klientów, zachęconych otrzymanym rabatem na kolejne usługi;
  3. Skuteczne budowanie marki.

Definiuj własne promocje i okazje specjalne na produkty i usługi, na których szczególnie Ci zależy. Nagradzaj klientów za ich lojalność oraz zachęcaj do powrotu dzięki wydanemu kuponowi.

Jak to działa?

Aplikacja Kupony Rabatowe umożliwia wydruk i akceptację bonów rabatowych z poziomu terminala. Akcje promocyjne definiujesz sam w Strefie Klienta. Szybko, łatwo, bezpiecznie i na własnych warunkach.

Rabaty i promocje są istotnym czynnikiem budowania stałych relacji z klientami. Lojalny klient jest niezwykle cenny, dlatego zdecyduj się na prowadzenie akcji promocyjnych i wydruk kuponów rabatowych bezpośrednio z terminala płatniczego. Klient, który otrzyma kupon rabatowy na kolejne usługi, to gwarancja jego powrotu i pewny zysk dla Ciebie!

Proponujemy dwa rozwiązania do przeprowadzania akcji promocyjnych – „Rabaty na co dzień” (stała promocja) oraz „Rabaty na co dzień” (wiele promocji). Wszystkie parametry promocji zdefiniujesz samodzielnie na Strefie Klienta i w każdym momencie ich trwania możesz modyfikować wysokość rabatów czy kryteria ich przyznawania.

  • Pobudzaj sprzedaż wykorzystując czasowe promocje.
  • Aktywizuj swoich klientów do ponownych zakupów.
  • Organizuj akcje promocyjne z wyprzedzeniem.
  • Przyjmuj zwroty, wydając kupon na określoną kwotę do wykorzystania w wybranym terminie, aby zatrzymać środki pieniężne w Twojej firmie.
  • Analizuj wyniki na podstawie szczegółowych raportów z aplikacji Kupony, dostępnych na Strefie Klienta.

Pamiętaj!

Kupon rabatowy wydrukowany na paragonie jest 5 razy bardziej skuteczny niż kampania mailingowa i tańszy, niż wdrożenie programu lojalnościowego czy kart podarunkowych!

Jesteś zdecydowany, ale nie posiadasz jeszcze terminala?

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z naszymi specjalistami.
Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Chcę porozmawiać z Doradcą

Chcę porozmawiać z Doradcą - Modal

Chcę poznać ofertę

Chcę poznać ofertę