Integracje terminala z systemami sprzedażowymi oraz kasami fiskalnymi

Wygoda i uproszczenie procesu sprzedażowego.

Zintegruj terminal z posiadanym przez Ciebie systemem sprzedażowym i zyskaj:

  1. szybkie procesowanie transakcji
  2. zabezpieczenie przed pomyłkami kasjerów – kwota transakcji jest przekazywana automatycznie i wyświetlana na terminalu
  3. możliwość pełnej integracji sprzedaży towarów i usług ze sprzedażą dodatkowych usług, m.in. doładowań telefonicznych czy płatności za rachunki w odpowiedzi na potrzeby rynku

Pełna integracja terminala płatniczego z systemami sprzedażowymi i kasami pozwala na sprawną realizację płatności oraz maksymalnie eliminuje błędy operatora.

Terminal PeP jest przystosowany do integracji z kasami fiskalnymi firmy ELZAB, NOVITUS, POSNET oraz FAREX.

Polskie ePłatności są liderem rynku, jeśli chodzi o liczbę integracji terminali płatniczych z systemami kasowymi. PeP współpracuje z największymi dostawcami systemów sprzedażowych. Najbardziej popularne oprogramowania z możliwością integracji z terminalem to Kamsoft, KASNET, PC-MARKET, CorePOS i wiele innych.
Współpracujemy z ponad 60 integratorami

Jak to działa?

System kasowy zintegrowany z terminalem PeP oznacza procesowanie płatności kartowych poprzez system sprzedażowy z poziomu stanowiska. Informacje o kwocie transakcji są przekazywane automatycznie do terminala. Nie ma potrzeby ponownego wpisywania kwoty płatności ręcznie – to zabezpieczenie przed pomyłkami, oszczędność czasu i wygoda dla Kasjera!

Usługa skierowana do sklepów spożywczych, supermarketów, hipermarketów, salonów prasowych, stacji benzynowych, aptek i wielu innych.

Telefon

Chcę porozmawiać z Doradcą

Chcę porozmawiać z Doradcą - Modal
Wiadomość

Chcę poznać ofertę

Chcę poznać ofertę