Karty Podarunkowe dla klientów

Elastyczny element promocji Twojej marki

Wybierając możliwość udostępniania kart podarunkowych zyskujesz:

  1. Wpływ środków do sklepowej kasy bez wydania towaru;
  2. Dodatkowe źródło przychodu;
  3. Dedykowany serwis internetowy pozwalający na kompleksowe zarządzanie usługą (raporty, historia transakcji, aktywacja i dezaktywacja kart).

Jak to działa?

Zamówienie kart: Produkcja kart może odbyć się po stronie PeP (na podstawie formularza z wytycznymi, który uzupełnia Przedsiębiorca) lub po stronie Przedsiębiorcy (wtedy otrzymuje od PeP plik z danymi do personalizacji kart oraz opisem formatu, który powinien przekazać do producenta kart).

Przenoszenie programu konkurencji: Aby przenieść karty podarunkowe od konkurencji, należy dostarczyć listę z numerami kart (aktywnymi i nieaktywnymi), saldem kart i ich datą ważności.

Program na Twoich warunkach:

  • Rodzaje obsługiwanych kart na terminalach: Pasek magnetyczny + nadruk tekstu z numerem karty podarunkowej lub pasek magnetyczny + nadruk kodu kreskowego z numerem karty podarunkowej.
  • Definiowanie nominałów kart: Karty mogą posiadać z góry zdefiniowany nominał (np. 50, 100, 200 PLN) lub być zasilane na dowolną kwotę w zdefiniowanym przez organizatora przedziale cenowym (wpisywaną przez kasjera na terminalu podczas aktywacji karty).
  • Data Ważności Kart: Karty mogą mieć określoną datę ważności w dniach, liczoną od momentu aktywacji lub od momentu ostatniego doładowania.
  • Aktywacja Kart: Wszystkie karty aktywowane są z poziomu terminala płatniczego. Dla kart o dowolnych nominałach (definiowanych przez kasjera na terminalu) możesz wskazać minimalną i maksymalną kwotę dla ich aktywacji. Terminal płatniczy poprzez potwierdzenie wprowadzanej kwoty będzie pilnował, aby były one aktywowane zgodnie z założeniami programu, bez pomyłek kasjerskich.
    Jeżeli potrzebujesz partii aktywnych kart – wykonamy ją za Ciebie zgodnie z dostarczoną specyfikacją tj. zakresu nr kart oraz przypisanym saldem do nawet pojedynczej karty.
  • Doładowanie kart o dowolnym nominale: Dla kart o dowolnych nominałach (definiowanych przez kasjera na terminalu), możesz wskazać minimalną i maksymalną kwotę dla ich doładowania. Terminal poprzez potwierdzenie wprowadzanej kwoty będzie pilnował, aby były one doładowywane zgodnie z założeniami programu, bez pomyłek kasjerskich.

Saldo kart o dowolnym nominale: Dla kart o dowolnych nominałach (definiowanych przez kasjera na terminalu), możesz wskazać maksymalne saldo, jakie można na nich zgromadzić. Terminal będzie pilnował, aby były one zgodne z założeniami programu.

Placówki objęte programem: Wybierz punkty, które mają być objęte programem kart podarunkowych. Chcesz objąć nim całą firmę i nie myśleć każdorazowo o skierowaniu dyspozycji na dodanie nowej placówki do programu? Możemy zadbać o automatyczne dodanie punktów za Ciebie.

Produkt dedykowany dla branży beauty, sieci handlowych, sklepów spożywczych, branży hotelarskiej, gastronomii.

Na terminalach PeP masz możliwość akceptacji bonów BonCard

Włącz usługę akceptacji bonów BonCard na terminalu i zyskaj nowych klientów!

Sprawdź ofertę na www.boncard.pl

Jesteś zdecydowany, ale nie posiadasz jeszcze terminala?

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Kart podarunkowych?

Chcę porozmawiać z Doradcą

Chcę porozmawiać z Doradcą - Modal

Chcę poznać ofertę

Chcę poznać ofertę