Karty podarunkowe dla Klientów

Elastyczny element promocji Twojej marki

Wybierając możliwość udostępniania kart podarunkowych zyskujesz:

  1. Wpływ środków do sklepowej kasy bez wydania towaru
  2. Dodatkowe źródło przychodu
  3. Dedykowany serwis internetowy pozwalający na kompleksowe zarządzanie usługą (raporty, historia transakcji, aktywacja i dezaktywacja kart)

Jak to działa?

Zamówienie kart Produkcja kart może odbyć się po stronie PeP (na podstawie formularza z wytycznymi, który uzupełnia Przedsiębiorca) lub po stronie Przedsiębiorcy (wtedy otrzymuje od PeP plik z danymi do personalizacji kart oraz opisem formatu, który powinien przekazać do producenta kart).

Przenoszenie programu konkurencji Aby przenieść karty podarunkowe od konkurencji, należy dostarczyć listę z: numerami kart (aktywnymi i nieaktywnymi), saldem kart i ich datą ważności.

Program na twoich warunkach:

  • Rodzaje obsługiwanych kart na terminalach: Pasek magnetyczny + nadruk tekstu z numerem karty podarunkowej lub pasek magnetyczny + nadruk kodu kreskowego z numerem karty podarunkowej.
  • Definiowanie nominałów kart: Karty mogą posiadać z góry zdefiniowany nominał (np. 50, 100, 200 PLN) lub być zasilane na dowolną kwotę w zdefiniowanym przez organizatora przedziale cenowym (wpisywaną przez kasjera na terminalu podczas aktywacji karty).
  • Data Ważności Kart: Karty mogą mieć określoną datę ważności w dniach, liczoną od momentu aktywacji lub od momentu ostatniego doładowania.
  • Aktywacja Kart: Wszystkie karty aktywowane są z poziomu terminala. Dla kart o dowolnych nominałach (definiowanych przez kasjera na terminalu), możesz wskazać minimalną i maksymalną kwotę dla ich aktywacji. Terminal poprzez potwierdzenie wprowadzanej kwoty będzie pilnował, aby były one aktywowane zgodnie z założeniami programu, bez pomyłek kasjerskich.
    Jeżeli potrzebujesz partii aktywnych kart – dokonamy ją za Ciebie zgodnie z dostarczoną specyfikacją tj. zakresu nr kart oraz przypisanym saldem do nawet pojedynczej karty.
  • Doładowanie kart o dowolnym nominale: Dla kart o dowolnych nominałach (definiowanych przez kasjera na terminalu), możesz wskazać minimalną i maksymalną kwotę dla ich doładowania. Terminal poprzez potwierdzenie wprowadzanej kwoty będzie pilnował, aby były one doładowywane zgodnie z założeniami programu, bez pomyłek kasjerskich.

Saldo kart o dowolnym nominale: Dla kart o dowolnych nominałach (definiowanych przez kasjera na terminalu), możesz wskazać maksymalne saldo, jakie można na nich zgromadzić. Terminal będzie pilnował, aby były one zgodne z założeniami programu.

Placówki objęte programem:
Wybierz punkty, które mają być objęte programem kart podarunkowych. Chcesz objąć nim całą firmę i nie myśleć każdorazowo o skierowaniu dyspozycji na dodanie nowej placówki do programu? Możemy zadbać o automatyczne dodanie punktów za Ciebie.

Produkt dedykowany dla branży beauty, sieci handlowych, sklepów spożywczych, branży hotelarskiej, gastronomii.

Telefon

Chcę porozmawiać z Doradcą

Chcę porozmawiać z Doradcą - Modal
Wiadomość

Chcę poznać ofertę

Chcę poznać ofertę