Cashback

Zaproponuj swoim Klientom wypłacenie gotówki podczas zakupów i zyskaj:

  1. wyższy obrót – Klient, aby wypłacić gotówkę musi dokonać zakupu
  2. niskie koszty obiegu gotówki związane z jej zabezpieczeniem i konwojowaniem
  3. zadowolonych Klientów, którzy nie muszą tracić czasu na szukanie bankomatu i mogą skorzystać z dwóch usług w jednym miejscu

Bez minimalnej kwoty. Niezależnie od wartości zakupów Klient może wypłacić z kartą Visa (do 300 zł), z kartą Mastercard (do 500 zł). Zarabiaj na każdej wypłacie. Równowartość wypłaconych Klientowi pieniędzy otrzymasz przelewem tego samego dnia wraz ze środkami za transakcje.

Zapytaj Klienta czy chce wypłacić gotówkę i wzmocnij pozycję nowoczesnego przedsiębiorcy! Przyciągnij więcej Klientów dzięki oferowaniu usług dodatkowych!

Jak to działa?

Klient płacąc za zakupy kartą może poprosić o wypłatę gotówki jednorazowo w wysokości do 300 zł z kartą Visa lub do 500zł z kartą Mastercard. Kasjer wybiera funkcje sprzedaży z wypłatą na terminalu PeP wprowadzając kwotę rachunku oraz kwotę wypłaty np. 200 zł. Obie wartości są podane na wydruku z terminala. Kasjer wydaje Klientowi wybraną kwotę z kasy. Następnie PeP zwraca równowartość wypłaconych pieniędzy przy rozliczeniu transakcji akceptanta tego samego dnia. Cashback nie jest obciążony dodatkową prowizją od transakcji – prowizja będzie pobrana jedynie od wartości zakupów.

Nie musisz pamiętać o usłudze, terminal automatycznie zasugeruje możliwość wypłaty gotówki – wypłać gotówkę na życzenie Klienta albo zaproponuj mu taką możliwość. Jeżeli Klient nie skorzysta z tej opcji, można ją pominąć i dokonać sprzedaży.

Usługa skierowana do sklepów, supermarketów, salonów prasowych, stacji benzynowych

Jesteś zdecydowany, ale nie posiadasz jeszcze terminala ?

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Wypłaty gotówki z terminala?

Telefon

Chcę porozmawiać z Doradcą

Chcę porozmawiać z Doradcą - Modal
Wiadomość

Chcę poznać ofertę

Chcę poznać ofertę