Cashback

Zaproponuj swoim klientom wypłacenie gotówki podczas zakupów i zyskaj:

  1. Wyższy obrót – klient, aby wypłacić gotówkę, musi dokonać zakupu;
  2. Niskie koszty obiegu gotówki związane z jej zabezpieczeniem i konwojowaniem;
  3. Zadowolonych klientów, którzy nie muszą tracić czasu na szukanie bankomatu i mogą skorzystać z dwóch usług w jednym miejscu.

Bez minimalnej kwoty i niezależnie od wartości zakupów, klient może wypłacić gotówkę, do 1000 zł z kartą Visa oraz Mastercard. Zarabiaj na każdej wypłacie – równowartość wypłaconych klientowi pieniędzy otrzymasz przelewem tego samego dnia wraz ze środkami za transakcje.

Zapytaj klienta czy chce wypłacić gotówkę i wzmocnij pozycję nowoczesnego przedsiębiorcy! Przyciągnij więcej klientów dzięki oferowaniu usług dodatkowych!

Jak to działa?

Klient, płacąc za zakupy kartą, może poprosić o wypłatę gotówki  do 1000 zł z kartą Visa lub  Mastercard. Kasjer wybiera funkcje sprzedaży z wypłatą na terminalu PeP, wprowadzając kwotę rachunku oraz kwotę wypłaty np. 200 zł. Obie wartości są podane na wydruku z terminala. Kasjer wydaje klientowi wybraną kwotę z kasy. Następnie PeP zwraca równowartość wypłaconych pieniędzy przy rozliczeniu transakcji akceptanta. Cashback nie jest obciążony dodatkową prowizją od transakcji – prowizja będzie pobrana jedynie od wartości zakupów.

Nie musisz pamiętać o usłudze, terminal automatycznie zasugeruje możliwość wypłaty gotówki – wypłać gotówkę na życzenie klienta albo zaproponuj mu taką możliwość. Jeżeli klient nie skorzysta z tej opcji, można ją pominąć i dokonać sprzedaży.

Usługa skierowana do sklepów, supermarketów, salonów prasowych, stacji benzynowych.

Jesteś zdecydowany, ale nie posiadasz jeszcze terminala?

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Wypłaty gotówki z terminala?

Chcę porozmawiać z Doradcą

Chcę porozmawiać z Doradcą - Modal

Chcę poznać ofertę

Chcę poznać ofertę