Aktualności

Zmiany w kierownictwie Polskich ePłatności

28 luty 2022 r. – Jarosław Mikos rezygnuje ze stanowiska Prezesa Zarządu Polskich ePłatności. Mimo to pozostanie w strukturze Polskich ePłatności oraz Grupy Nets na stanowisku członka Rady Nadzorczej.

Więcej

PeP przekroczył pułap 200 tys. terminali płatniczych

Polskie ePłatności procesują już transakcje dla ponad 200 tys. terminali płatniczych w punktach sprzedaży i oferuje szerokie portfolio rozwiązań płatniczych, koncentrując się na segmencie małych i średnich przedsiębiorstw. W 2021 roku…

Więcej

Strefa prezentów MyBenefit dla Klientów i Partnerów PeP

Cieszymy się, że możemy potwierdzić Państwu nowość, która wchodzi na stałe do oferty PeP. Prezentujemy system kafeteryjny MyBenefit. Jest to spersonalizowana platforma online z tysiącami ofert w promocyjnych cenach. Na stronie dostępne są do pobrania kody zniżkowe w różnych kategoriach produktowych, które można wykorzystać na zakupy w wybranym przez siebie sklepie.

Więcej

Rozpoczynamy współpracę z Fale Loki Koki – liderem sklepów i hurtowni fryzjerskich

Polskie ePłatności we wrześniu 2021 rozpoczęły współpracę z Fale Loki Koki - liderem wśród sklepów oraz hurtowni fryzjerskich na rynku. Fale Loki Koki to także marka produktów, na które składają się profesjonalny sprzęt oraz nowoczesne akcesoria fryzjerskie. Marka z ponad 30-letnim doświadczeniem, doskonale zna potrzeby klientów z branży beauty i jest idealnym partnerem biznesowym dla PeP.

Więcej