Aplikacja Moja Paczka

Wybierając usługę Moja Paczka zyskujesz:

  1. Zwiększenie koszyka zakupowego dzięki nowej, dużej grupie klientów odwiedzających placówkę w celach odebrania przesyłki (średnio 30% odbierających paczki, dokonuje dodatkowych zakupów);
  2. Większy przychód;
  3. Promocję swojej firmy – umieszczenie sklepu na mapach firm kurierskich;
  4. Udział w rynku rosnącym r/r – 10%, obsługującego blisko 700 mln paczek rocznie.

Moja Paczka w Twoim sklepie!

Oferując możliwość przyjmowania i wysyłania przesyłek kurierskich sprawisz, że Twój sklep zyska dodatkowy dochód i zwiększy swoją konkurencyjność.

  • Nadawaj i odbieraj paczki w swoim lokalu przy pomocy terminala Polskich ePłatności.
  • Zmień swój terminal płatniczy w dodatkowe źródło przychodu.
  • Jedna umowa, wielu dostawców – nawet 4 firmy kurierskie w jednym punkcie.

W swoim sklepie nadasz i odbierzesz paczki od:

                                 


Zbuduj przewagę konkurencyjną
i zyskaj nowych, niedostępnych do tej pory Klientów, którzy podczas wizyty chętnie dokonają zakupu Twoich podstawowych produktów czy usług.

Oferując możliwość przyjmowania i wysyłania przesyłek kurierskich sprawisz, że Twój sklep zyska dodatkowy dochód i zwiększy swoją konkurencyjność dzięki oferowaniu czegoś więcej. Klienci sklepów internetowych preferują przesyłki Out Of Home Delivery z uwagi na to, że nie chcą czekać na kuriera (pracują, są zajęci lub przebywają poza domem w godzinach pracy kuriera).

Posiadając w ofercie usługę Moja Paczka uzyskasz Status Agenta Pocztowego, co pozwala na rozszerzenie działalności.

Jak to działa?

Moja Paczka to specjalnie zaprojektowana aplikacja na terminal płatniczy, która umożliwia kompleksową obsługę przesyłek kurierskich. Z terminalem PeP możesz nadawać i wydawać przesyłki klientom oraz przeprowadzać inwentaryzację paczek, co znacznie przyspiesza pracę. Od PeP otrzymasz szczegółową instrukcję obsługi aplikacji oraz dedykowane wsparcie, a Twój sklep otrzyma pakiet materiałów reklamowych, aby ułatwić klientom odnalezienie placówki. Opieramy się o model ,,Możesz tylko zarobić”. Podpisując umowę z PeP ustalamy wspólnie stawkę za każdą obsłużoną paczkę – bez kosztów po stronie Twojego sklepu!

Kurier zostawia paczkę w Twoim punkcie, a klient odbiera ją w dogodnym dla siebie czasie

Dołącz do rewolucji zakupowej i razem z Polskimi ePłatnościami odpowiedz na rosnący rynek usług kurierskich w Polsce. Nie zostawaj w tyle i oferuj usługę, która jest atrakcyjna dla klientów. Wygoda nadawania i odbierania paczek blisko domu, to nie tylko zadowolony klient, ale również szansa na dodatkowy ruch w Twoim sklepie i wzrost przychodów każdego dnia.

Usługa skierowana do sklepów spożywczych, supermarketów.

Jesteś zdecydowany, ale nie posiadasz jeszcze terminala?

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Aplikacji Moja Paczka?

Chcę porozmawiać z Doradcą

Chcę porozmawiać z Doradcą - Modal

Chcę poznać ofertę

Chcę poznać ofertę