Doładowania Paysafecard

Kupony prepaid przeznaczone do płatności w Internecie

Oferuj doładowania Paysafecard i zyskaj:

  1. Dodatkowy zysk i grupę nowych klientów, w szczególności młodzież, która zachęcona dostępnością doładowań przy okazji zrobi zakupy w Twoim punkcie;
  2. Zadowolonych i lojalnych klientów, którzy otrzymają rozwiązanie pozwalające na szybkie, łatwe i bezpieczne płatności online – tak jakby korzystali z płatności gotówką;
  3. Zwiększony wachlarz usług – rozszerzenie oferty w odpowiedzi na potrzeby rynku.

Kupon doładowania pozwala użytkownikowi dokonywać płatności na tysiącach platform internetowych bez posiadania konta bankowego i karty kredytowej.

Kody z doładowaniem kupione w punktach sprzedaży są równowartością elektronicznego pieniądza o tym samym nominale. To rozwiązanie dla osób, które cenią sobie bezpieczeństwo i jednocześnie nie chcą ujawniać swoich danych osobowych.

Jak to działa?

Dokonanie transakcji z użyciem Paysafecard w świecie gier, muzyki, filmu i rozrywki, a także sklepów internetowych z różnych branż jest nie tylko łatwe, ale i w pełni bezpieczne. Klient kupuje kartę z 16-cyfrowym kodem doładowującym o określonej wartości nominalnej (20 zł, 30 zł, 50 zł, 100 zł lub 200 zł). Realizacja płatności online w serwisach internetowych odbywa się poprzez podanie unikalnego kodu znajdującego się na kuponie. Użytkownik ma gwarancję bezpieczeństwa i prywatności, a jednocześnie zachowuje pełną anonimowość.

Paysafecard to wiodący międzynarodowy dostawca internetowych rozwiązań płatniczych typu prepaid, który został zatwierdzony przez władze nadzoru bankowego.

Usługa dedykowana dla supermarketów, hipermarketów, sklepów spożywczych czy saloników prasowych.

Jesteś zdecydowany, ale nie posiadasz jeszcze terminala?

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Paysafecard?

Chcę porozmawiać z Doradcą

Chcę porozmawiać z Doradcą - Modal

Chcę poznać ofertę

Chcę poznać ofertę