Dołącz do naszego zespołu IT w PeP!

To tutaj bije technologiczne serce firmy.
W dziale IT nie będziesz miał czasu na nudę.

Tworzenie nowych rozwiązań i adaptacja obecnych usług i aplikacji do zmieniającego się rynku to tylko część zadań, które rozwiną Twoje umiejętności szybciej niż gdziekolwiek. Znajdziesz tu zgrany zespól pozwalający na wykazanie się swoimi najlepszymi umiejętnościami. Brzmi dobrze?
Też tak myślimy…

O tym jak wygląda praca w IT PeP

dowiesz się poznając działy które do niego należą.

Zespół Zarządzania Projektami

To ten dział jest głową całego przedsięwzięcia. Z poziomu tego zespołu, praca IT jest koordynowana w sposób dostosowany do potrzeb każdego projektu. Praca w Zespole Zarządzania Projektami to ciągłe wyzwania, pozwalające na kształtowanie własnych umiejętności. Głównymi zadaniami są zarządzanie zakresem, harmonogramem, budżetem i ryzykami w projektach. Dbanie o backlog projektowy oraz współpraca przy tworzeniu portfolio usług i systemów.

Realizujemy tutaj projekty związane z tworzeniem oprogramowania nastawione na dostarczanie nowych produktów i usług oraz strategiczne pozwalające na realizację celów biznesowych organizacji oraz wprowadzanie nowych procesów i transformacji. 

Dział Analityki Biznesowej

Analiza biznesowa umożliwia wprowadzenie zmiany w organizacji poprzez zdefiniowanie potrzeby i rekomendację rozwiązania, które dostarczy interesariuszom oczekiwanej wartości. W Dziale Analizy Biznesowej definiujemy wymagania tak, aby ich realizacja przełożyła się na korzyści biznesowe. Praca polega na zbieraniu i dokumentowaniu informacji z różnych źródeł, począwszy od osób których dotyczy zidentyfikowana potrzeba, po istniejące procesy czy systemy. Korzystamy ze zbioru dostosowanych do naszej organizacji, najlepszych praktyk i narzędzi, zebranych w formie standardu analizy biznesowej. Nieustannie pracujemy nad doskonaleniem, zarówno standardu pracy jak i własnych umiejętności.

Dział Utrzymania Systemów IT

Dział Utrzymania Infrastruktury

Zajmuje się zarządzaniem i utrzymaniem serwerowni, sieciami LAN/SAN/WiFi, połączeniami Internetowymi oraz środowiskiem serwerowym (serwery fizyczne, serwery wirtualne).

Dział Utrzymania Systemów

Zajmuje się zarządzaniem i utrzymaniem systemów serwerowych firmy (m.in. systemami uwierzytelniania użytkowników, pocztą elektroniczną, serwerami bazodanowymi, systemami udostępniania sieciowych zasobów plikowych, systemami obsługującymi aplikacje użytkowników (np. CRM, systemy ERP, gospodarka magazynowa itp.) itd.)

Dział Helpdesk

Przygotowywanie sprzętu dla pracowników, zakładanie kont w systemach informatycznych, obsługa ticketów w Systemie Pomocy PeP, rozwiązywanie zgłoszonych problemów, obsługa systemu WEBCON w zakresie HelpDesk, podłączenie i obsługa urządzeń peryferyjnych, krosowanie gniazdek pod stanowiska pracy, prace wykonywane bezpośrednio na terminalach/serwerach

Zespół Rozwoju Systemów i Produktów

Cykl Pracy

Nasza praca oparta jest o metodologię Scrum/Agile. Pracujemy w tygodniowych sprintach. Do zespołu należą programiści oraz osoby odpowiedzialne za testy oprogramowania. Pracujemy ściśle z działami: Analizy Biznesowej, Zarządzania projektami jak i Właścicielami usług biznesowych.

Zespół Rozwoju Systemów Back-Office

Zadania Zespołu:

Utrzymanie i rozwój systemu transakcyjnego i rozliczeniowego, Integracja z platformami do zarzadzania siecią terminali. Tworzenie raportowania wewnętrznego oraz zewnętrznego. Projektowanie i rozwój interfejsów integracyjnych z systemami zewnętrznymi

Zespół Rozwoju Systemu CRM

Zadania Zespołu:

Utrzymanie i rozwój systemu bazy klientów opartego o Microsoft Dynamics CRM 365. Projektowanie i rozwój interfejsów integracyjnych z systemami wewnętrznymi

Zespół Rozwoju Terminali POS

Zadania Zespołu:

Utrzymanie i rozwój oprogramowania na platformach terminalowych klasy Embedded/Linux producentów takich jak Ingenico i Verifone. Projektowanie interfejsów integracyjnych z systemami zewnętrznymi i wewnętrznymi. Zapewnianie najwyższych standardów bezpieczeństwa (kryptografia)

Zespół Testowania Oprogramowania

Zadania Zespołu:

Wykonywanie testów aplikacji terminalowych oraz aplikacji wewnętrznych, automatyzacja testów. Raportowanie i dokumentowanie wykonywanych zadań Badanie/analiza zgłaszanych problemów produkcyjnych

Zespół Rozwoju Terminali Android

Zadania Zespołu:

Utrzymanie i rozwój oprogramowania na platformach terminalowych klasy Android producentów takich jak PAX. Projektowanie interfejsów integracyjnych z systemami zewnętrznymi i wewnętrznymi. Zapewnianie najwyższych standardów bezpieczeństwa (kryptografia)

Zespół Analizy Zgłoszeń IT

Zadania Zespołu:

Zajmuje się głównie analizą problemów zgłaszanych przez klientów oraz pracowników PeP. Analizuje przyczyny wystąpienia problemów od strony technicznej, analizuje oraz pozyskuje dane z firmowych baz danych, przygotowuje terminale do pracy w środowisku testowym oraz wpiera zewnętrzne firmy integrujące swoje rozwiązania kasowe z terminalami. Na co dzień współpracuje z zespołami Pionu IT przy rozwiązywaniu problemów związanych z pracą terminali jak i systemów wewnętrznych. Zespół jest również odpowiedzialny za koordynację aspektów utrzymaniowych takich jak pilotaże nowych wersji oprogramowania czy procesy aktualizacji terminali.

Cykl Pracy

Nasza praca oparta jest o metodologię Agile. Pracujemy w tygodniowych sprintach.

Zadania zespołu

Rozwój i utrzymanie systemów informatycznych, projektowanie i implementacja rozwiązań związanych z realizacją usług pozapłatniczych (doładowania, płatności za rachunki)

Cykl Pracy

Nasza praca oparta jest o metodologię Agile. Pracujemy w tygodniowych sprintach.

Zadania Zespołu:

Rozwój i utrzymanie systemów informatycznych. projektowanie i implementacja rozwiązań związanych z realizacją usług eCommerce

Podział czasu pracy

Jak działamy jako programiści?

  1. Współpracujemy w zespole przy tworzeniu lub ulepszaniu projektów
  2. Codzienne standupy
  3. Dwutygodniowe sprinty
  4. Rozmawiamy o problemach na zasadzie burzy mózgów w celu znalezienia najlepszego rozwiązania dla danego problemu
  5. Omawiamy zadania

W IT nie zabraknie również wyzwań sportowych, w których będziesz mógł wziąć udział

Oferujemy

Ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się Spółce z zapleczem lidera europejskiego. Dodatkowo możliwa jest elastyczna forma zatrudnienia: B2B lub UoP, konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze i system premii kwartalnych MBO po okresie próbnym.

Chcesz tworzyć świat płatności bezgotówkowych?
Wyślij aplikację spontaniczną i dołącz do naszego zespołu IT

Aplikuj