Dział Produktów

Produkty to jeden z najważniejszych działów w PeP, które mają istotny wpływ na rozwój całej spółki.

Do przedstawicieli działu należy między innymi kreowanie nowych produktów i usług dla klientów oraz dostosowywanie ich do aktualnych warunków rynkowych. W dziale produktów w zależności od pełnionego stanowiska będziesz odpowiadał przekrojowo za produkt lub grupę produktów pod kątem marketingowym, ryzyka, ale również analizy i sprzedaży.

Dla kogo praca w dziale produktów?

Ambitny, kreatywny, ciekawy nowości w świecie fintech, a także komunikatywny. To tylko niektóre cechy, jakie na pewno sprawią, że odnajdziesz się doskonale w naszym dziale produktów. Dodatkowo istotne są takie elementy jak: posiadanie zdolności analitycznych i umiejętności długoterminowego myślenia z racji tworzenia projektów na lata.  
Jeśli potrafisz zarządzać swoim czasem, zasobami i priorytetami, zawsze stawiając na jakość finalną, to jesteś idealnym kandydatem, aby dołączyć do rodziny PeP.

Czym będziesz się zajmował?

Wdrażanie inicjatyw biznesowych dla produktów i usług w opiece. Komercjalizacja i rewitalizacja rozwiązań w portfolio produktowym. Analiza rynku i otoczenia. Nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z wewnętrznymi i zewnętrznymi interesariuszami. Przygotowywanie wsadu merytorycznego dla marketingu, sprzedaży i na potrzeby szkoleniowe.

Gdzie będziesz pracował?

Miasta: Rzeszów al. Tadeusza Rejtana 20B, Budynek Resovia Office

Warunki zatrudnienia

UoP, B2B, pełny etat oraz możliwość pracy zdalnej

Szkolenia oraz możliwości rozwoju jakie na Ciebie będą czekać:

  • Szkolenia wewnętrzne z zakresu procesów, systemów i produktów.
  • Język obcy.  
  • Dofinansowanie do studiów/szkoleń pogłębiających wiedzę i kompetencje pracownika.
  • Udział w branżowych eventach i konferencjach.
  • Cykliczne/okazjonalne szkolenia z zakresu kreatywnego myślenia, zarządzania produktami, prowadzenia projektów w zwinnym modelu od strony kompetencji PO/PM.