Wyprzedź konkurencję z PeP!

Szeroka pojęta branża związana z transportem wymaga odpowiednio dostosowanych urządzeń wielofunkcyjnych i mobilnych, które idealnie sprawdzą się podczas codziennych działań w terenie. Nasze urządzenia są szybkie, niezawodne, kompaktowe, a przede wszystkim łatwe i intuicyjne w obsłudze. Mając terminal POS od PeP, możesz przyjmować płatności wszystkimi metodami i w każdych warunkach. Przeglądaj online swoje płatności, twórz raporty i analizuj je, aby podejmować właściwe decyzje biznesowe dla swojej firmy. Wybierz kompleksowe rozwiązanie od PeP.

Działasz w branży związanej z transportem? Skorzystaj z dodatkowych benefitów wykorzystując usługi skrojone do potrzeb Twojej firmy. Wybierz kompleksowe rozwiązanie od PeP.

Jesteś właścicielem stacji benzynowej? Wizyta na stacji paliw powinna kojarzyć się z możliwie jak najszybszą obsługą oraz wieloma dodatkowymi możliwościami. Tak właśnie jest w przypadku wykorzystania funkcjonalności jakie dają terminale PeP

  • MO/TO – możliwość dokonywania płatności kartowych bez fizycznej obecności karty, a także preautoryzacji. Idealne rozwiązanie dla wypożyczalni samochodowych.

  • DCC – obsługa na terminalu płatności w walucie karty zagraniczne. Idealne rozwiązanie podczas przyjmowania turystów.

  • Karty flotowe – obsługa płatności oraz kart flotowych UTA, DKV, e100, Eurowag na jednym urządzeniu. Ułatwiaj Klientom wszystkie kwestie związane z podróżą i eksploatacją pojazdu.

Nie zapomnij również zaawansowanych programach lojalnościowych czy wsparciu marketingowym jak:

Usługi dodatkowe

  • Branża transportowa jest branżą wymagającą konkretnych rozwiązań, a te rozwiązania zapewniają terminale i usługi PeP. Prowadzisz TAXI? Pozwól klientom płacić bezgotówkowo w pojeździe. Wyjdź naprzeciw ich przyzwyczajeniom. Nie pozwól, by klienci zrezygnowali z kursu ze względu na brak gotówki.

     

Chcesz zachwycić nowoczesnością i designem?

Nowoczesny dotykowy terminal z androidem jest odpowiedzią na Twoje wymagania.

W salonie to Ty dbasz o to, aby klienci czuli się komfortowo. My zadbaliśmy o intuicyjne i poręczne urządzenie jakim jest elegancki terminal z androidem. Jedno urządzenie jako mobilne centrum zarządzania. Zapewnij wygodę nie tylko swoim klientom, ale także sobie - pracując na dotykowym 5" ekranie.

Liczy się dla Ciebie prostota użytkowania, ale z zachowaniem wszystkich najważniejszych usług?

Terminal Ingenico move 3500 jest przeznaczony dla Ciebie.

Jeśli potrafisz używać telefon, potrafisz używać również i to urządzenie!Tak, to takie proste. Połączyliśmy złożone funkcjonalności i usługiz prostotą i ergonomią użytkowania, a wszystko to dla wygody korzystania ułatwiając codzienną pracę Twoich pracowników.

Zaprojektowany z myślą o doskonałości
Jedź drogą prosto po zysk już dzisiaj!

Wejdź na wyższe obroty w swojej firmie!

Telefon

Chcę porozmawiać z Doradcą

Chcę porozmawiać z Doradcą - Modal
Wiadomość

Chcę poznać ofertę

Chcę poznać ofertę