Dyrektor ds. rozwoju oraz sprzedaży usług dodanych

Sprzedaż / cała Polska, mazowieckie, podkarpackie

Zakres obowiązków

  • Koordynowanie i wdrażanie wszelkich działań związanych z: rozwojem istniejących obszarów biznesowych z silną koncentracją na zastosowaniu nowych technologii i aplikacji mobilnych oraz usług dodanych w tym:
    * Kreowanie i wdrażanie nowych produktów wraz z opracowaniem projektu ich warstwy komercyjnej oraz koordynacja nad ich realizacją.
    * Opracowywaniem modeli biznesowych i sprzedażowych rozwijających dotychczasowy core-business o obszary takie jak m.in. aplikacje, usługi, produkty i projekty oparte o najnowsze technologie na rynku usług płatniczych.
    * Prowadzeniem strategicznych analiz rynku płatniczego oraz rynku ecommerce i ich trendów oraz tworzenie innowacyjnych obszarów biznesowych dla Spółki.
    • Przygotowanie i wdrożenie strategii wprowadzenia na rynek nowego biznesu/produktu powiązanego z branżą usług płatniczych.
    • Prowadzeniem strategicznych kontaktów z potencjalnymi wykonawcami i partnerami poszczególnych projektów.
  • Zarządzanie zespołem managerów odpowiedzialnych za daną linię istniejących produktów.
  • Przygotowywaniem biznesplanów dla przygotowanych projektów i rozwiązań zintegrowanych.
  • Kompleksowe zarządzanie produktem w wymiarach koncepcyjnych, marketingowych, sprzedażowych, cenowych oraz i formalnych.
  • Opracowywaniem, we współpracy z Działem Polityki Cenowej strategii pricingowej, uruchamianych nowych i już istniejących obszarów biznesowych.
  • Odpowiedzialność za tworzenie strategii marketingowej i sprzedażowej oraz cenowej w obszarze rozwoju nowych usług i produktów oraz usług dodanych (VAS).
  • Realizacją budżetów projektów rozwojowych.
  • Analiza rynku i potrzeb konsumenckich pod kątem tworzenia nowego produktu i ofert oraz zmian
    w ofercie.
  • Śledzenie otoczenia biznesowego oraz szybkie reagowanie na pojawiające zmiany.
  • Poszukiwanie i budowanie partnerstw biznesowych.

Poszukiwane kompetencje

  • Minimum kilkuletnie doświadczenie w kreowaniu rozwoju biznesu w obszarze usług finansowych i nowych technologii, w tym na stanowiskach menedżerskich min 5 lat.
  • Bardzo dobra znajomość rynku płatniczego i nowych technologii oraz aktualnych trendów w ich obszarach.
  • Poparte przykładami sukcesy w opracowaniu strategii i we wdrożeniach nowych modeli biznesowych w obszarach takich jak: aplikacje, usługi, produkty i projekty informatyczne.
  • Znajomość nowoczesnych rozwiązań technologicznych i biznesowych stosowanych na rynku usług finansowych tradycyjnych i elektronicznych oraz znajomość nowoczesnych narzędzi, technik, trendów i rozwiązań w obszarze Digital, aplikacji, usług, produktów i projektów informatycznych.
  • Wiedza i umiejętności praktyczne w kształtowaniu i wdrażaniu rozwiązań SaaS i UX.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności kształtowania wizji i strategii biznesowych.
  • Zorientowanie na cele biznesowe.
  • Pomysłowość, kreatywność.
  • Inicjatywa, zaangażowanie oraz umiejętność wyznaczania priorytetów w działaniu.
  • Wysoka determinacja i wytrwałość w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów.
  • Biegła znajomość języka angielskiego.

Co możemy Ci zaoferować?

W PeP najbardziej cenimy zadowolenie naszego zespołu.
Dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom pracowników, tworząc wyjątkowe miejsce pracy.

Prywatna opieka medyczna Z pewnością cenisz sobie dostęp do doświadczonych lekarzy. Zadbaj o swoje zdrowie i skorzystaj z dofinansowania opieki medycznej

Ubezpieczenie na życie Dbamy o Ciebie i o Twoich najbliższych, bo wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo. Oferujemy ubezpieczenie na życie, które pomoże Ci w razie wypadku lub choroby.

Karta Multisport lub Ok System Sport to zdrowie! Skorzystaj z karty Multisport lub Ok System po godzinach pracy i rozwijaj swoje pasje sportowe.

Atrakcyjny system premiowy Działamy w oparciu o system premii kwartalnych MBO. Wierzymy, że jasne sformułowanie celów to podstawa.

Elastyczne formy zatrudnienia Pracuj tak, jak jest Ci wygodnie! Skorzystaj z form zatrudnienia, które są dla Ciebie najdogodniejsze. Umowę o pracę lub B2B

Praca zdalna Chcesz pracować z domu? W PeP wierzymy, że potrafisz skutecznie zarządzać swoim czasem i proponujemy możliwość pracy zdalnej.

Kursy językowe W PeP wiemy, że znajomość języków obcych to podstawa. Będąc naszym pracownikiem, będziesz mógł skorzystać z lekcji języka angielskiego z native speakerem.

Eventy firmowe U nas znajdziesz strefę no-bussines, Chill taras i weźmiesz udział w wielu wydarzeniach tematycznych. Dbamy o dobrą i przyjazną atmosferę

Budżet szkoleniowy Wierzymy, że zawsze można się rozwijać i uczyć nowych rzeczy, dlatego regularnie organizujemy szkolenia, warsztaty, webinary czy facylitacje

Zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem formularza aplikacyjnego

Dziękujemy za złożenie aplikacji- zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.