Dyrektor Regionalny

Sprzedaż / kujawsko-pomorskie, łódzkie, mazowieckie, świętokrzyskie, wielkopolskie / Region Centralny

Zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za wykonanie planu sprzedaży podległych osób.
  • Odpowiedzialność za optymalizację warunków handlowych podległych osób.
  • Określanie szczegółowych warunków współpracy i jej realizacji zgodnie z przepisami prawa
    i przyjętymi w firmie standardami.
  • Wyznaczanie i rozliczanie KPI‘s podległego zespołu.
  • Prowadzenie bezpośredniego, merytorycznego nadzoru nad obsługą handlową kluczowych klientów firmy.
  • Odpowiedzialność za motywowanie podległego zespołu.
  • Rozpoznawanie potencjału podwładnych i umiejętność jego wykorzystania.
  • Uczestnictwo w opracowywaniu strategii sprzedaży, ustalanie celów działu sprzedażowego oraz ustalanie budżetów sprzedaży.
  • Odpowiedzialność za tworzenie zespołu – rekrutacje oraz szkolenia pracowników.
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji, w celu sugerowania udoskonaleń i zmian
    w produktach (usługach), oraz w optymalizacji procesów sprzedażowych.
  • Sporządzanie raportów z podjętych czynności na wniosek przełożonego bądź zgodnie
    z ustaleniami z przełożonym.
  • Posprzedażowa koordynacja działań w regionie podległym przy obsłudze klientów.
  • Realizacja określonych i zatwierdzonych przez bezpośredniego przełożonego działań marketingowych i promocyjnych na określonym terenie.
  • Nadzór nad indywidualnym czasem pracy osób podległych.
  • Uczestnictwo w okresowych szkoleniach oraz spotkaniach organizowanych przez oddział regionalny lub centralę firmy.
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonego w zakresie czynności mieszczących się
    w ramach posiadanych kwalifikacji i przygotowania zawodowego.

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie wyższe.
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w branży finansowej, mile widziane w  płatnościach bezgotówkowych.
  • Minimum 3-5 lata zarządzania zespołem kilkusetosobowym, terenowym, agentów B2B lub struktur własnych.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i duża samodzielność w realizacji zadań.
  • Znajomość usług finansowych i mechanizmów w rynku płatności bezgotówkowych.
  • Umiejętność tworzenia i oceny biznesowej ofert kierowanych do klientów firmy.
  • Doświadczenie w pracy w systemach raportowych i pracy w środowisku CRM.
  • Biegła znajomość obsługi komputera (środowisko Windows, pakiet Microsoft Office).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. dobrym w mowie i piśmie.
  • Umiejętność komunikowania się, łatwego nawiązywania kontaktów.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Co możemy Ci zaoferować?

W PeP najbardziej cenimy zadowolenie naszego zespołu.
Dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom pracowników, tworząc wyjątkowe miejsce pracy.

Prywatna opieka medyczna Z pewnością cenisz sobie dostęp do doświadczonych lekarzy. Zadbaj o swoje zdrowie i skorzystaj z dofinansowania opieki medycznej

Ubezpieczenie na życie Dbamy o Ciebie i o Twoich najbliższych, bo wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo. Oferujemy ubezpieczenie na życie, które pomoże Ci w razie wypadku lub choroby.

Karta Multisport lub Ok System Sport to zdrowie! Skorzystaj z karty Multisport lub Ok System po godzinach pracy i rozwijaj swoje pasje sportowe.

Atrakcyjny system premiowy Działamy w oparciu o system premii kwartalnych MBO. Wierzymy, że jasne sformułowanie celów to podstawa.

Elastyczne formy zatrudnienia Pracuj tak, jak jest Ci wygodnie! Skorzystaj z form zatrudnienia, które są dla Ciebie najdogodniejsze. Umowę o pracę lub B2B

Praca zdalna Chcesz pracować z domu? W PeP wierzymy, że potrafisz skutecznie zarządzać swoim czasem i proponujemy możliwość pracy zdalnej.

Kursy językowe W PeP wiemy, że znajomość języków obcych to podstawa. Będąc naszym pracownikiem, będziesz mógł skorzystać z lekcji języka angielskiego z native speakerem.

Eventy firmowe U nas znajdziesz strefę no-bussines, Chill taras i weźmiesz udział w wielu wydarzeniach tematycznych. Dbamy o dobrą i przyjazną atmosferę

Budżet szkoleniowy Wierzymy, że zawsze można się rozwijać i uczyć nowych rzeczy, dlatego regularnie organizujemy szkolenia, warsztaty, webinary czy facylitacje

Zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem formularza aplikacyjnego

Dziękujemy za złożenie aplikacji- zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.