Lider Zespołu Sprzedaży

Sprzedaż / podkarpackie / Rzeszów

Zakres obowiązków

  • Budowanie zespołu Telefonicznej Sprzedaży, motywowanie go i zwiększanie jego efektywności.
  • Analiza działań i monitorowanie pracy zespołu oraz prognozowanie wyników grupy i ich prezentację.
  • Osiąganie założonych celów sprzedaży indywidualnych, grupowych oraz raportowanie wyników do przełożonego.
  • Dbanie o wysoką jakość obsługi i telesprzedaży oraz przestrzeganie przyjętych standardów jakościowych oraz produktowych w rozmowach, poprzez monitoring, coaching, szkolenia jakościowe/ produktowe.
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy i dbanie o dobrą atmosferę w zespole.
  • Uczestnictwo w kursach, szkoleniach, warsztatach i budowaniu projektów dla działu TS.

Poszukiwane kompetencje

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na tożsamym lub pokrewnym stanowisku.
  • Doświadczenie w koordynowaniu lub zarządzaniu pracą zespołu.
  • Nastawienie na realizację celów biznesowych, umiejętność zarządzania czasem swoim i podległego zespołu oraz budowania pozytywnych relacji biznesowych.
  • Mile widziane dodatkowe kursy z zarządzania czasem, technik sprzedaży czy zarządzania zespołem.

Co możemy Ci zaoferować?

W PeP najbardziej cenimy zadowolenie naszego zespołu.
Dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom pracowników, tworząc wyjątkowe miejsce pracy.

Prywatna opieka medyczna Z pewnością cenisz sobie dostęp do doświadczonych lekarzy. Zadbaj o swoje zdrowie i skorzystaj z dofinansowania opieki medycznej

Ubezpieczenie na życie Dbamy o Ciebie i o Twoich najbliższych, bo wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo. Oferujemy ubezpieczenie na życie, które pomoże Ci w razie wypadku lub choroby.

Karta Multisport lub Ok System Sport to zdrowie! Skorzystaj z karty Multisport lub Ok System po godzinach pracy i rozwijaj swoje pasje sportowe.

Atrakcyjny system premiowy Działamy w oparciu o system premii kwartalnych MBO. Wierzymy, że jasne sformułowanie celów to podstawa.

Elastyczne formy zatrudnienia Pracuj tak, jak jest Ci wygodnie! Skorzystaj z form zatrudnienia, które są dla Ciebie najdogodniejsze. Umowę o pracę lub B2B

Praca zdalna Chcesz pracować z domu? W PeP wierzymy, że potrafisz skutecznie zarządzać swoim czasem i proponujemy możliwość pracy zdalnej.

Kursy językowe W PeP wiemy, że znajomość języków obcych to podstawa. Będąc naszym pracownikiem, będziesz mógł skorzystać z lekcji języka angielskiego z native speakerem.

Eventy firmowe U nas znajdziesz strefę no-bussines, Chill taras i weźmiesz udział w wielu wydarzeniach tematycznych. Dbamy o dobrą i przyjazną atmosferę

Budżet szkoleniowy Wierzymy, że zawsze można się rozwijać i uczyć nowych rzeczy, dlatego regularnie organizujemy szkolenia, warsztaty, webinary czy facylitacje

Zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem formularza aplikacyjnego

Dziękujemy za złożenie aplikacji- zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.