Starszy Specjalista ds. Rozliczeń z Organizacjami Płatniczymi

Pion Risk&Compliance / podkarpackie / Rzeszów, praca hybrydowa 3/2 dni zdalnie po okresie próbnym, lub 100% zdalna cała Polska jeśli w danej lokalizacji nie ma biura PeP

Zakres obowiązków

Weryfikacja rozliczeń z organizacjami płatniczymi, obejmujących rozliczenia wpływów gotówkowych otrzymywanych z tytułu obsługiwanych transakcji płatniczych

Kontrola poziomu kosztów rozliczeń z organizacjami płatniczymi

Uzgodnienia wpływów z organizacji płatniczych z wypływami gotówki do klientów spółki

Komunikacja z organizacjami płatniczymi w zakresie wymaganym do uzgodnień rozliczeń kosztów i przepływów gotówkowych

Obsługa procesów bankowych - otwieranie rachunków bankowych, obsługa innych produktów bankowych wykorzystywanych przy przepływach między organizacjami płatniczymi a klientami

Analizy zarządcze obejmujące prognozy cash flow przepływów środków płatniczych

Wsparcie innych zespołów w zakresie zrozumienia zasad rozliczeń z organizacjami płatniczymi

Wsparcie lidera Zespołu przy obsłudze nowych projektów Spółki obejmujących obszar współpracy z organizacjami płatniczymi

Poszukiwane kompetencje

Doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku minimum 3 lata

Doświadczenie w prowadzeniu analiz zarządczych obejmujące prognozy cash flow przepływów środków płatniczych

Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek ekonomia lub pokrewne

Bardzo dobra znajomość zasad współpracy z organizacjami płatniczymi

Wiedza z obszaru kontrolingu finansowego i Treasury

Znajomość języka angielskiego na poziomie B2+

Rozwinięte zdolności analityczne

Zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem formularza aplikacyjnego

Dziękujemy za złożenie aplikacji- zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Co możemy Ci zaoferować?

W PeP najbardziej cenimy zadowolenie naszego zespołu.
Dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom pracowników, tworząc wyjątkowe miejsce pracy.

1.

Prywatna opieka medyczna

Każdemu pracownikowi oferujemy możliwość dofinansowania do prywatnej opieki medycznej – PZU lub Medicover

2.

Ubezpieczenie na życie

Oferujemy dofinansowanie do prywatnego ubezpieczenia na życie PZU

3.

Karta Multisport lub Medicover Sport

Dofinansujemy Twój pakiet sportowy

4.

System premiowy

Cenimy Twoją pracę i zaangażowanie, zapewniając przejrzysty system premiowy. W zależności od stanowiska mogą to być premie miesięczne lub MBO

5.

Elastyczne formy zatrudnienia

Proponujemy zatrudnienie w oparciu o UOP lub kontrakt B2B, w zależności od Twoich potrzeb i preferencji

6.

Praca hybrydowa

Pracuj tak, jak Ci wygodnie! Możesz skorzystać z modelu pracy hybrydowej, 3 dni w tygodniu pracując w jednym z naszych nowoczesnych biur, a pozostałe 2 dni z domu

7.

Wdrożenie do pracy

W pierwszych dniach pracy weźmiesz udział w cyklu szkoleń, które przygotują Cię do objęcia nowego stanowiska

8.

Wydarzenia firmowe

Cyklicznie organizujemy imprezy działowe i ogólnofirmowe, bierzemy udział w wydarzeniach sportowych i organizujmy konkursy tematyczne

9.

Szkolenia

Wierzymy, że zawsze można się rozwijać i uczyć nowych rzeczy, dlatego regularnie organizujemy szkolenia, warsztaty, webinary czy facylitacje