PeP rozdaje prezenty

Zostań klientem PeP i otrzymaj dostęp do platformy z nagrodami.

Uzupełnij formularz i poczekaj na telefon od naszego Doradcy

ZT - Zamowterminal

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Klikając w przycisk „Zamów rozmowę” oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i informacją o Administratorze danych

Dopasowana oferta

Od razu poznasz ofertę. Nasz Doradca dopasuje ją do potrzeb i możliwości Twojej firmy

Za 0zł

Bez kosztów dzierżawy i prowizji od transakcji (do 100tys. zł obrotu) przez 12 miesięcy.

Optymalny czas umowy

Możesz przetestować, czy terminal jest przydatny w Twojej firmie.

Do 20% więcej klientów

Aż tylu klientów wybiera wyłącznie firmy przyjmujące płatności bezgotówkowe.

Na naszym terminalu przyjmiesz płatność:

Świeży start Twojego biznesu. Zamów już teraz!

Warunki oferty:

  • brak opłat za użytkowanie terminala przez 12 miesięcy
  • brak prowizji od transakcji do 100 tys. zł obrotu
  • dofinansowanie 1 terminala POS w ramach Programu Polska Bezgotówkowa

Czym jest program PeP My Benefit?

Jest to spersonalizowana platforma online z atrakcyjnymi ofertami, rabatami oraz promocjami, dostępna 24/7. System dostępny jest na wszystkich urządzeniach, również mobilnych. Oprócz stałych ofert, można liczyć na wiele dedykowanych ofert sezonowych. Gwarantujemy zróżnicowany katalog nagród online z dużą swobodą wyboru, a także natychmiastową gratyfikację, zaraz po zakupie. Każdy Partner PeP po wypełnieniu formularza otrzyma dostęp do indywidualnego konta, które uprawnia go do korzystania z dostępnych na platformie ofert. Częściowo lub w całości płać za wybrane benefity środkami własnymi: kartą lub e-przelewem. PeP będzie przekazywać na indywidualne konto Partnera środki w postaci punktów (1 punkt = 1 PLN), organizując konkursy oraz przyznając prezenty okolicznościowe, które w dowolnym momencie można wymieniać na wybrane benefity.

Program Polska Bezgotówkowa

Polska Bezgotówkowa to potoczna nazwa Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego Polska Bezgotówkowa. Jest to wspólny projekt sektora usług płatniczych – Związku Banków Polskich, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Mastercard i Visa.

Ideą Programu jest umożliwienie każdemu przedsiębiorcy bezkosztowego i bezproblemowego wejścia na rynek akceptacji płatności bezgotówkowych. Dzięki wsparciu gwarantowanemu przez Program Polska Bezgotówkowa, przedsiębiorca może odebrać 1 terminal POS za 0 zł na okres 12 miesięcy.

Kto może odebrać terminal za darmo?

  • Przedsiębiorca, który w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie przyjmował płatności bezgotówkowych, wykonywanych kartami płatniczymi.

Najczęściej zadawane pytania

Na ile zawierana jest umowa?

Polskie ePłatności zawierają umowę na okres już od 24 miesięcy. Wiedząc, że w prowadzeniu biznesu ważna jest elastyczność, stawiamy dobro naszych Partnerów na pierwszym miejscu.

Ile terminali mogę odebrać w programie?

Bezpłatnie możesz otrzymać 1 darmowy terminal.

A co, jeśli w mojej firmie był już terminal?

Jeśli w ciągu ostatnich 12 miesięcy Ty lub Twoja Firma przyjmowaliście płatności kartami płatniczymi lub obecnie przyjmujesz u innego operatora, wypełnij formularz. Nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci konkurencyjną ofertę.

Co po okresie dofinansowania?

Nasz Doradca zawsze przedstawi indywidualną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości.