Programy Lojalnościowe

Program lojalnościowy przynosi szereg korzyści:

  1. Wzmacnia lojalność klientów i zachęca nowych kupujących;
  2. Motywuje klientów do regularnych zakupów;
  3. Kreuje pozytywny wizerunek i wzmacnia konkurencyjność.

Polskie ePłatności oferują rozwiązania, dzięki którym każdy, mały czy duży sklep, restauracja czy punkt usługowy, może pokusić się o własny program lojalnościowy. Program lojalnościowy PeP to stały i bezpłatny monitoring wyników Twojej akcji marketingowej. Możliwość tworzenia spersonalizowanych rozwiązań, zlecenia projektu i produkcji unikalnych kart lojalnościowych.

Jak to działa?

Dzięki programom lojalnościowym oferowanym przez PeP możesz sam definiować rodzaj, zakres i kryteria danej akcji promocyjnej czy lojalnościowej, poprzez dedykowaną witrynę Organizatora programu lojalnościowego. Masz możliwość samodzielnego określenia listy nagród i warunków jakie trzeba spełnić, aby je otrzymać.

Nagrodami w programie mogą być także kupony rabatowe oraz bony zakupowe, które generowane są po transakcji, zgodnie z określonymi parametrami, dopasowanymi do indywidualnych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.

Do programu lojalnościowego możesz rozdawać uczestnikom karty lojalnościowe, stworzone według Twojego projektu. Ich produkcja może odbyć się zarówno po stronie PeP, jak również za pośrednictwem Twojego dostawcy, w zależności od preferencji.

Na każdym etapie wprowadzania programu lojalnościowego w swojej placówce, otrzymasz techniczne i merytoryczne wsparcie dedykowanego Opiekuna Biznesowego.

Produkt dedykowany dla branży beauty, sieci handlowych, sklepów spożywczych, branży hotelarskiej, gastronomii.

Chcę porozmawiać z Doradcą

Chcę porozmawiać z Doradcą - Modal

Chcę poznać ofertę

Chcę poznać ofertę