Aktualizacja danych teleadresowych Klientów PeP

Rynek usług płatniczych jest obecnie najszybciej rozwijającą się branżą. Chcemy na bieżąco mieć kontakt z naszymi klientami i w rzetelny sposób informować Państwa o pojawiających się zmianach, które niejednokrotnie mogą mieć istotne znaczenie dla prowadzonej działalności. Konsekwentnie dążymy do tego, aby nasi klienci mieli dostęp do nowoczesnych i wygodnych usług.

W trosce o najwyższą jakość świadczonych usług oraz mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo przeprowadzimy w najbliższym czasie aktualizację danych teleadresowych reprezentantów Państwa firmy.

Dlaczego istotne są aktualne dane kontaktowe?

Jako firma działająca na rynku usług płatniczych, jesteśmy zobowiązani do przekazywania Państwu informacji o istotnych zmianach, które mają kluczowy wpływ na Państwa biznes. Aktualne dane to również możliwość, aby dotrzeć do Państwa z informacjami o prowadzonych aktualizacjach systemu czy też pracach technicznych. Podejmując kontakt z Klientem chcemy mieć pewność, że dysponujemy jego prawidłowymi danymi.

Od początku dokładamy wszelkich starań, aby dostarczane przez nas usługi jak i produkty były jak najwyższej jakości. Przede wszystkim zależy nam na bezpieczeństwie Państwa danych i transakcji.

Prosimy o podanie danych kontaktowych reprezentantów Państwa firmy przy najbliższym kontakcie z opiekunem lub specjalistą działu obsługi klienta PeP. 

Lista uwierzytelnionych numerów z których zadzwonią do Państwa nasi konsultanci:

  • 604 713 374 
  • 604 712 701
  • 604 710 714

Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo Państwa biznesu.