PeP i Booksy łączą siły! Dedykowana oferta dla branży Beauty

PeP i Booksy łączą siły!

Wspólnie przygotowaliśmy dedykowaną ofertę dla branży beauty, która wspomoże przedsiębiorców i pozwoli zagwarantować nową jakość obsługi w salonie.

Jeżeli działasz w branży beauty i posiadasz własny salon kosmetyczny, fryzjerski lub inne miejsce usługowe i zastanawiasz się jak efektywnie zarządzać biznesem, aby generować jeszcze wyższe zyski, ta oferta jest dla Ciebie.

W dzisiejszych czasach, każdy salon potrzebuje niezawodnych narzędzi, które ułatwią prowadzenie biznesu i pomogą skupić się na tym co w salonie najważniejsze, czyli jakości świadczonych usług. Terminal płatniczy do obsługi płatności bezgotówkowych i wirtualny menadżer salonu Booksy to duet, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających właścicieli placówek usługowych. Gwarantujemy sprawdzone rozwiązania, które przynoszą oczekiwane korzyści. Zdefiniuj na nowo obsługę w Twoim salonie.

Co dla Ciebie przygotowaliśmy

 

Booksy

Poszukiwania dobrych, sprawdzonych miejsc usługowych to często długi proces błądzenia po różnych stronach i szereg pytań skierowanych do znajomych. W przypadku branży beauty, która jest niesamowicie różnorodna, brakowało dobrej alternatywy dla klasycznego polecenia od znajomych i kontaktu telefonicznego z salonem.

Naprzeciw wymaganiom rynku wyszło Booksy, z ofertą dla całej branży, oferując aplikację do zarządzania salonem. Aplikacja pozwala klientom wyszukiwać,  opiniować i umawiać wizyty w najlepszych miejscach, na mapie świata beauty. Dzięki aplikacji, Ty jako właściciel salonu, masz możliwość wysyłania powiadomień do użytkowników, automatycznego potwierdzenia rezerwacji, przypomnienia o wizycie czy informowania o obecnych promocjach. Booksy zyskało popularność w całej branży i już teraz korzystają z niej m.in. fryzjerzy, barberzy, salony kosmetyczne, stomatolodzy, dietetycy a także salony masażu

Polskie ePłatności

Jesteśmy wiodącym dostawcą płatności bezgotówkowych w Polsce. W ofercie PeP znajdują się wielofunkcyjne i niezawodne terminale płatnicze dopasowane do potrzeb każdego przedsiębiorcy oraz wiele usług dodatkowych, jak komunikat na wydruku czy karty podarunkowe. Posiadamy eleganckie terminale POS, dzięki którym zarządzanie płatnościami stanie się przyjemnością, a samo urządzenia będzie dodatkową ozdobą Twojego salonu. Otrzymujesz indywidualną opiekę biznesową oraz gwarancję terminowości obsługi zgłoszenia.

Dodatkowe usługi od PeP to wyższy poziom obsługi Twojego klienta.

Wspólna oferta PeP i Booksy:

  • 3+3 gratis od Booksy – wykupując pakiet na 3 miesiące, kolejne 3 dostaniesz za darmo!
  • jeżeli to Twój pierwszy terminal – otrzymasz urządzenie za 0 zł przez 5 miesięcy
  • jeśli masz już terminal – wybierając tę ofertę, otrzymasz 3 miesiące za 1 zł

Polskie ePłatności i Booksy stawiają na innowacyjne rozwiązania i indywidualne podejście do Klienta. Przekonaj się, że z nami warto współpracować

Wypełnij dedykowany formularz i skorzystaj z oferty.

 

Chcę porozmawiać z Doradcą

Chcę porozmawiać z Doradcą - Modal

Chcę poznać ofertę

Chcę poznać ofertę