PeP Najbardziej Pożądanym Pracodawcą w Polsce!

Firma Antal po raz kolejny opublikował ranking mający na celu wyłonienie Najbardziej Pożądanego Pracodawcy (NPP) w Polsce. To już dziewiąta edycja rankingu, którego wyniki pomagają zidentyfikować kandydatom poszukującym zatrudnienia, najlepsze miejsca pracy i cechy idealnego pracodawcy.
To wszystko odbywa się na podstawie opinii zbieranych za pośrednictwem ankiet od:

  1. kandydatów,
  2. pracowników oraz
  3. ekspertów HR

Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych rankingów na polskim rynku, który identyfikuje i nagradza przedsiębiorstwa o najlepszej reputacji wśród pracowników i potencjalnych kandydatów.
Ponad 3000 pracowników, blisko 2500 kandydatów oraz 1864 specjalistów i 855 menedżerów podzieliło się swoimi opiniami i argumentami za wyborem Najbardziej Pożądanych Pracodawców.

Jako Polskie ePłatności S.A. zostaliśmy wybrani Liderem Całościowym, czyli jedną z Firm, które osiągnęły najlepsze wyniki, a także zostały wymienione jako Najbardziej Pożądany Pracodawca w Polsce przez specjalistów i menedżerów.

Dodatkowo w Rankingu NPP Jako PeP uzyskaliśmy największą liczbę punktów w badaniu przeprowadzonym wśród działów HR badanych organizacji. W całościowej analizie zostały wzięte pod uwagę wskaźniki dotyczące między innymi benefitów, propracowniczej postawy, rozwoju pracowników, rekrutacji, działań z zakresu employer branding (za równo wewnętrznego jak i zewnętrznego), atrakcyjności biurowej oraz opieki podczas pandemii COVID-19.

Chcemy mieć pewność, że tworzymy atmosferę, która sprawia, że każdy z rodziny PeP będzie się czuł, że pracuje u najlepszych. Jesteśmy dumni, że tworzymy miejsce pracy, które jest doceniane nie tylko przez naszych pracowników, ale i w rankingach ogólnopolskich. Dziękujemy za wyróżnienie i zapewniamy, że to nie koniec zmian oraz dodatkowych benefitów jakie pojawią się w naszej firmie w najbliższym czasie.

Raport do pobrania: https://antal.pl/wiedza/raport/najbardziej-pozadani-pracodawcy-9-edycja