PeP rozpoczyna współpracę z Lagardere Travel Retail

Polskie ePłatności w listopadzie 2018 roku rozpoczęły obsługę płatności w sieci Lagardere Travel Retail – lidera rynku travel retail obecnego w 34 krajach na świecie.

Współpraca z Lagardere jest efektem konsekwentnie realizowanej strategii dynamicznego rozwoju Polskich ePłatności, nie tylko poprzez akwizycje nowych spółek, ale też wzrost organiczny. Lagardere otrzymuje od nas najnowocześniejsze rozwiązania, a także elastyczność w dostosowaniu usługi do potrzeb klienta wchodzącego w skład grupy Polskich ePłatności.

Piotr Kokoszczyński, Prezes Zarządu PayUP S.A.

Ze sklepów Inmedio, Relay, 1 Minute i innych brandów Lagardere korzystają codziennie, m.in. klienci centrów handlowych, pasażerowie dworców kolejowych czy polskich portów lotniczych. Wielu z klientów pochodzi z zagranicy. Teraz będą mogli dokonywać płatności poprzez popularny globalnie Apple Pay.

Rozpoczęliśmy współpracę z Polskimi ePłatnościami na podstawie wnikliwej analizy jakości i niezawodności proponowanych rozwiązań. Pozyskaliśmy solidnego partnera i najwyższą jakość usług. W podjęciu decyzji o zmianie operatora, istotna jest dla nas liczna grupa serwisantów wspierających, która będzie w stanie szybko reagować w tematach technicznych. Nasi klienci otrzymają bezpieczne i zaawansowane technologicznie rozwiązania.

Grzegorz Drozd, Dyrektor IT Grupy Lagardere

W Polsce, Lagardere Travel Retail to grupa zarządzająca obecnie siecią 800 sklepów,  działających pod 33 różnymi brandami z sektora retail & foodservice. Spółka rozwija na rynku 3 linie biznesowe:
  • „Foodservice” – z siecią kawiarni So!Coffee, i  lokalami takimi jak Paul, Bread & Co, The Flame, Misa i inne;
  • „Travel essentials” ze sklepami w miejscach podróżnych takich jak Relay, Discover, Virgin, 1 Minute, a także siecią sklepów prasowych Inmediozlokalizowaną w centrach handlowych i  centrach miast;
  • „Duty Free” –  z siecią sklepów Aelia Duty Free, The Fashion Gallery, Toys Store zlokalizowanych na  lotniskach. W zeszłym roku spółka Lagardere Travel Retail obchodziła 20 urodziny działalności na rynku polskim.

Chcę porozmawiać z Doradcą

Chcę porozmawiać z Doradcą - Modal

Chcę poznać ofertę

Chcę poznać ofertę