PeP wspiera aktywność zawodową kobiet

1 marca br. w Teatrze Studio w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyła się X Gala wręczenia nagród w konkursie Bizneswoman Roku organizowanego przez Fundację Sukcesu Pisanego Szminką. Statuetki i wyróżnienia zostały wręczone w kategoriach: Pomysł na Start/Biznes lokalny, Start-up Roku, Liderka w Nowych Technologiach, Biznes Roku, Działalność społeczna, Kobieta Sztuki oraz Nauka i Biznes. Przyznano także nagrody dla liderek i liderów, działających na rzecz budowania różnorodności i wspierania kobiet Female Champion of Change oraz Male Champion of Change.
Po gali odbył się bal charytatywny z okazji 10-lecia istnienia Sukcesu Pisanego Szminką. Podczas balu odbyła się aukcja charytatywna przeprowadzona przez Jarosława Kuźniara. Na stoisku producenta biżuterii Mokobelle można było zakupić bransoletki. Płatności na Gali obsługiwane były przez Polskie ePłatności. Nasza firma pokryła wszystkie koszty związane z płatnościami bezgotówkowymi tego wydarzenia. Środki zebrane podczas aukcji oraz ze sprzedaży bransoletek zostaną przeznaczone na programy aktywizacji zawodowej kobiet i młodych ludzi prowadzone przez Fundację Sukcesu Pisanego Szminką.
W tym roku przyznano dwie szczególne nagrody. Grand Prix czyli miano Inspiratorki Roku otrzymała Katarzyna Nosowska. Drugą szczególną wyróżnioną została Anna Dymna, Prezes Fundacji „Mimo wszystko”, która została doceniona za wieloletnie i konsekwentne działania na rzecz poprawy sytuacji osób wykluczonych, budowanie świadomości i empatii na rzecz dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną.
Katarzyna Nosowska została doceniona za dodawanie kobietom odwagi w byciu sobą oraz za odważne podejmowanie trudnych tematów w swojej twórczości.

 Jestem szczerze wzruszona i pięknie dziękuję za to wyróżnienie. Na najgłębszym poziomie jesteśmy do siebie bardzo podobne, reszta to dekoracje, w których przyszło nam żyć. Zwlekałam bardzo długo z urządzeniem życia według własnego gustu i potrzeb, w pogoni za akceptacją i z lęku przed odrzuceniem. Dziś odważnie pytam siebie – czego chcę – i udzielam najszczerszej odpowiedzi. Wiem też czego nie chcę i z kim mi nie po drodze. Do młodych kobiet krzyczę zatem: Nie Zwlekajcie! A do tych dojrzałych i po przejściach (jak ja) – Nigdy nie jest za późno. „

Katarzyna Nosowska, nagrodzona Grand Prix: Inspiratorka Roku

Chcę porozmawiać z Doradcą

Chcę porozmawiać z Doradcą - Modal

Chcę poznać ofertę

Chcę poznać ofertę