Nowy Ład: Polskie ePłatności gotowe na zmiany prawne w Polskim Ładzie

Polskie ePłatności gotowe na zmiany prawne w Polskim Ładzie 

  • Terminale PeP są gotowe na obowiązkowe połączenie z kasami online.
  • Polskie ePłatności pomogą przedsiębiorcom przeprowadzić proces łączenia kasy online z terminalem w ramach akcji #GotowiNaWszystko.

Od 1 stycznia 2022 roku w ramach tzw. Polskiego Ładu, każdy użytkownik kas fiskalnych będzie miał obowiązek przyjmować płatności bezgotówkowe w miejscach faktycznego wykonywania działalności.

Terminale Polskich ePłatności są gotowe na połączenie z kasami fiskalnymi online najpopularniejszych marek. Dzięki integracji, kasa fiskalna online będzie przekazywać dane o wysokości płatności bezpośrednio do terminala, bez konieczności ręcznego wprowadzania kwoty. Od 1 stycznia 2022 roku, przedsiębiorcy stosujący kasy fiskalne będą mieli obowiązek umożliwić swoim klientom płatności bezgotówkowe, wśród których najpopularniejszą formą są m.in. karta płatnicza, Google Pay, Apple Pay czy BLIK.

W ramach podjętej inicjatywy  zamierzamy wesprzeć przedsiębiorców i przeprowadzić proces łączenia kas online z terminalem dla obecnych i nowych klientów PeP. Współpracujemy z autoryzowanymi Partnerami PeP, którzy są w gotowości aby wesprzeć tysiące małych i średnich przedsiębiorstw. Polacy chcą płacić bezgotówkowo. Nasze obserwacje potwierdzają, iż więcej małych firm handlowo-usługowych wyraża chęć rozliczeń w formie bezgotówkowej praktycznie w każdej branży.

Należy pamiętać, że już od kilku lat w ramach Programu Polska Bezgotówkowa przedsiębiorcy mogą korzystać z terminali PeP za darmo przez okres 12 miesięcy. Mają zagwarantowane zniesienie kosztów instalacji, najmu terminala czy prowizji za realizowane transakcje. Wybierając ofertę PeP, nowi i obecni Klienci mogą liczyć na wsparcie w przeprowadzeniu procesu integracji terminala z kasą fiskalną online. Jako PeP jesteśmy gotowi na zmiany prawne, które wprowadza Nowy Ład.

Chcę porozmawiać z Doradcą

Chcę porozmawiać z Doradcą - Modal

Chcę poznać ofertę

Chcę poznać ofertę