Polskie ePłatności Online dla platform eCommerce iDoSell i dla GOshop

Przedmiotem umowy z IAI S.A. jest obsługa przez Polskie ePłatności Online bezgotówkowych transakcji na platformie iDoSell. Wdrożenie dotyczy sklepów internetowych budowanych przesz IAI S.A., Natomiast w przypadku GOshop, integracja systemu płatności Polskich ePłatności Online oferowana jest klientom platformy w ramach zakupionego oprogramowania.

Dzięki bramce PayLane, należącej do Polskich ePłatności Online, płatności Apple Pay są od niedawna dostępne w ThinkStore, pierwszym polskim sklepie internetowym z elektroniką, który wdrożył to narzędzie. Od pierwszego dnia Apple Pay jest najczęściej wybieraną metodą płatności w naszym sklepie, a ogłoszenie takiej możliwości nie tylko spotkało się z niezwykle pozytywnym odbiorem wśród naszych dotychczasowych Klientów, ale przyniosło nam wielu nowych, którzy doceniają możliwość niezwykle szybkiej, wygodnej i bezpiecznej zapłaty za zamówienie

mówi Dawid Olczak, dyrektor handlowy w ThinkStore

Umożliwienie dokonania płatności przez sprawdzone narzędzia to przede wszystkim korzyści dla klienta.

Firmy, które budują z nami swoje sklepy online, mogą liczyć na wiele profitów: w przypadku współpracy z Polskimi ePłatnościami Online, klienci otrzymują 1,49 proc. stałej stawki na płatności dla polskich przelewów i kart płatniczych walucie PLN na start.  Mogą przyjmować płatności w swoim sklepie GOshop od Klientów z całego świata. To jedyna polska bramka płatności dająca e-biznesowi szerokie możliwości rozwoju

mówi Wojciech Żyłkiewicz, GOshop

Klienci mogą wyjść na rynki zagraniczne dzięki największej na rynku liczbie metod płatności. Teraz mają dostęp do szybkich i bezpiecznych płatności w ponad 160 walutach i w ponad 30 metodach (np. polskie przelewy pay-by-link, BLIK, MasterCard, Visa, American Express, Diners Club, JCB, Discover, Apple Pay, iDeal, Sofort I inne).
Zespół Polskich ePłatności realizuje kolejne wdrożenia, o których informować będzie niebawem.

Jeszcze przed końcem roku udało nam się sfinalizować kilka bardzo istotnych integracji. Bardzo intensywnie pracujemy nad naszym rozwojem i naszym największym noworocznym życzeniem jest jeszcze szybsza saturacja naszymi rozwiązaniami rynku ecommerce w Polsce.

mówi Karol Zielinski, Polskie ePłatności Online.

Chcę porozmawiać z Doradcą

Chcę porozmawiać z Doradcą - Modal

Chcę poznać ofertę

Chcę poznać ofertę