Polskie ePłatności rozpoczynają współpracę z Nocowanie.pl

Polskie ePłatności w październiku 2020 roku rozpoczęły współpracę z portalem Nocowanie.pl –  liderem wśród polskich portali noclegowych.

Zainteresowanie płatnościami bezgotówkowymi jest na tyle duże, że również podczas uregulowania płatności za nocleg, coraz więcej osób pyta o możliwość zapłaty w tej właśnie formie. Tak się składa, że tylko niektóre obiekty posiadają u siebie terminal płatniczy, w pozostałych możemy zapłacić jedynie gotówką lub przelewem na konto.

Współpraca Nocowanie.pl z PeP pozwala dostarczyć obiektom noclegowym działającym na ternie kraju najnowocześniejsze rozwiązania, a także elastyczność w dostosowaniu usługi do potrzeb turystów.

Z portalu Nocowanie.pl korzysta miesięcznie ponad 3 miliony turystów, którzy wybierają nocleg wśród ponad 50 tysięcy ofert dostępnych na stronie. Dzięki tej współpracy wiele obiektów wprowadzi terminale, a turyści będą mogli dokonywać płatności online korzystają z kart płatniczych czy płatności mobilnych.

Rozpoczęliśmy współpracę z Polskimi ePłatnościami na podstawie wnikliwej analizy. Wiemy, że nasi klienci otrzymają bezpieczne i zaawansowane technologicznie rozwiązania.

Chcę porozmawiać z Doradcą

Chcę porozmawiać z Doradcą - Modal

Chcę poznać ofertę

Chcę poznać ofertę