Polskie ePłatności wprowadzają nową jakość we współpracy z Partnerami!

Dziś już mało kto ma przy sobie banknoty i monety, większość transakcji robimy bezgotówkowo, za pomocą kart płatniczych czy smartfonów. W Polsce rynek bezgotówkowych transakcji płatniczych rozwija się w błyskawicznym tempie – zwłaszcza w ciągu ostatnich miesięcy. Pandemia koronawirusa tylko przyspieszyła proces wypierania gotówki. Płacisz kartą – zyskujesz czas i wygodę.

Próbujemy nadążyć za galopującym rynkiem – aby być ciągle na bieżąco, poszukujemy Partnerów Sprzedażowych, którzy nawiążą z nami stałą współpracę i pomogą nam pozyskać nowych Klientów. Jeśli posiadasz szerokie kontakty w świecie biznesu, a rynek terminali i płatności bezgotówkowych nie jest Ci obcy, jesteś idealnym kandydatem na Partnera Sprzedażowego PeP.

Na start otrzymasz:

  1. Atrakcyjne warunki współpracy – gwarantujemy Ci samodzielność i elastyczność w działaniu,
  2. Pełny pakiet szkoleniowy – niezależnie od Twojego doświadczenia wytłumaczymy i pokażemy, co i jak,
  3. Materiały marketingowe – m.in. stworzony specjalnie na potrzeby Partnerów booklet z najważniejszymi informacjami o PeP.

 

Zadaniem Partnera Sprzedażowego będzie zdobywanie nowych Klientów gotowych skorzystać z oferty Polskie ePłatności. A ta jest wyjątkowo szeroka – tworzymy nowe rozwiązania idealnie skrojone pod różne modele biznesowe. Szeroki wachlarz naszych usług obejmuje m.in. rozliczanie transakcji kartowych, Cashback, DCC – płatność w walucie karty, doładowania telefonów komórkowych, obsługę programów lojalnościowych, płatność za rachunki czy rozwiązania płatnicze dla sklepów internetowych. Dostarczamy także nowoczesne terminale światowych marek.

Może już teraz przychodzi Ci do głowy sklep w rodzinnej miejscowości, w którym wciąż płaci się tylko gotówką? Jesteś w stanie przekonać przedsiębiorców do płatności bezgotówkowych? Jeśli tak – uzupełnij ten formularz!