nota korygujaca co powinno sie w niej znalezc i kiedy jest wystawiana

Polskie ePłatności ze zgodą na przejęcie PayUp

Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wyraził zgodę na realizację umowy dotyczącej nabycia spółki PayUp przez Polskie ePłatności.

Przejście PayUp pod skrzydła Polskich ePłatności to kolejny kamień milowy na drodze naszego rozwoju i realizacji wyznaczonej strategii. Naszym celem jest osiągnięcie pozycji wiodącego dostawcy usług na polskim rynku płatności bezgotówkowych. Dzięki połączeniu naszych sił z PayUp będziemy mogli wspierać tysiące niezależnych przedsiębiorców prowadzących sklepy detaliczne. Wraz z realizacją umowy zyskujemy także silnego i doświadczonego partnera biznesowego, jakim jest Eurocash. Myślę, żę jest to początek nowego i bardzo perspektywicznego rozdziału naszego wspólnego rozwoju.

Jarosław Mikos, Prezes Zarządu Polskich ePłatności.

PayUp Polska to spółka założona w 2007 roku. Posiada obecnie prawie 16 tysięcy terminali POS. Za pośrednictwem terminali płatniczych świadczone są takie usługi finansowe jak akceptacja kart płatniczych, doładowania telefonów, cash back, płatności rachunków czy bezpieczne płatności w internecie.
Spółka Polskie ePłatności specjalizuje się w procesowaniu płatności bezgotówkowych i dostarczaniu innowacyjnych usług dla biznesu, zapewniając obsługę transakcji płatniczych dokonywanych za pomocą kart płatniczych oraz realizację innych usług z wykorzystaniem terminali POS. W ciągu ostatnich trzech kwartałów blisko 19 proc. wszystkich transakcji przeprowadzonych w ramach Programu Polska Bezgotówkowa zostało wykonanych na terminalach płatniczych PeP. Udział spółki w ogólnej liczbie terminali zainstalowanych w ramach programu wyniósł 7 proc., jednak w obrocie ten odsetek sięgał aż 14,5 proc.

Chcę porozmawiać z Doradcą

Chcę porozmawiać z Doradcą - Modal

Chcę poznać ofertę

Chcę poznać ofertę