Rozpoczynamy współpracę z Fale Loki Koki – liderem sklepów i hurtowni fryzjerskich

Polskie ePłatności we wrześniu 2021 rozpoczęły współpracę z Fale Loki Koki – liderem wśród sklepów oraz hurtowni fryzjerskich na rynku. Fale Loki Koki to także marka produktów, na które składają się profesjonalny sprzęt oraz nowoczesne akcesoria fryzjerskie. Marka z ponad 30-letnim doświadczeniem, doskonale zna potrzeby klientów z branży beauty i jest idealnym partnerem biznesowym dla PeP.

 

Wspólnie przygotowaliśmy dedykowaną ofertę dla salonów fryzjerskich, odpowiadającą na potrzeby profesjonalistów. Czas na wejście w XXI wiek odbierania płatności.

 

Ciężko wyobrazić sobie w dzisiejszych czasach salon fryzjerski, który nie umożliwia płatności kartą za usługi, kiedy bezgotówkowe płatności stały się niemalże naszą codziennością. Terminal POS to urządzenie, które łączy w sobie nie tylko funkcje płatniczą, ale także wiele usług dodatkowych. To mobilne centrum marketingowe, które umożliwia wykorzystanie dodatkowych benefitów skrojonych do potrzeb branży beauty. Zapewniamy dokładnie to, czego właściciel salonu potrzebuje do zarządzania biznesem. Procesowanie płatności stanie się przyjemnością, ponieważ terminal płatniczy od PeP, to wygoda zarówno dla pracowników salonu jak i jego klientów.

 

Dla wszystkich, którzy nie przyjmują jeszcze płatności bezgotówkowych w swoim salonie lub chcą zmienić operatora i przejść do PeP, przygotowaliśmy specjalną ofertę, w ramach której oprócz terminala Klienci otrzymają dedykowany prezent od Fale Loki Koki.

Ponieważ to właściciel salonu najlepiej wie, czego potrzebuje wszyscy nasi nowi Klienci otrzymają możliwość wyboru między profesjonalną suszarką, a prostownicą do włosów.

 

Więcej informacji oraz dedykowany kontakt można znaleźć: TUTAJ!

Chcę porozmawiać z Doradcą

Chcę porozmawiać z Doradcą - Modal

Chcę poznać ofertę

Chcę poznać ofertę