Polityka prywatności

Lider zespołu sprzedaży w dziale rozwoju produktów

Sprzedaż / podkarpackie / Tajęcina k. Rzeszowa

Zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie kluczowych klientów na rozwiązania samoobsługowych metod płatności.
  • Pozyskiwanie partnerów do współpracy w zakresie budowy rozwiązań samoobsługowych.
  • Realizacja wyniku sprzedażowego działu.

Poszukiwane kompetencje

  • Doświadczenie w sprzedaży usług rozliczeń bezgotówkowych.
  • Znajomość tematyki płatności bezgotówkowych.
  • Umiejętność prowadzenia rozmów z kluczowymi klientami.
  • Znajomość języka angielskiego min.
  • na poziomie B2.
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem sprzedaży.
  • Komunikatywność i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Umiejętność sprawnego realizowania wielu zadań jednocześnie.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, w zespole i samodzielnie.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków.

Oferujemy

Prywatna opieka medyczna Skorzystaj z karty Multisport po godzinach pracy i rozwijaj swoje pasje sportowe.

Ubezpieczenie na życie Skorzystaj z karty Multisport po godzinach pracy i rozwijaj swoje pasje sportowe.

Karta Multisport Skorzystaj z karty Multisport po godzinach pracy i rozwijaj swoje pasje sportowe.

Chill Taras Skorzystaj z karty Multisport po godzinach pracy i rozwijaj swoje pasje sportowe.

Elastyczne formy zatrudnienia Skorzystaj z karty Multisport po godzinach pracy i rozwijaj swoje pasje sportowe.

Praca zdalna Skorzystaj z karty Multisport po godzinach pracy i rozwijaj swoje pasje sportowe.

Kursy językowe Skorzystaj z karty Multisport po godzinach pracy i rozwijaj swoje pasje sportowe.

Napoje Skorzystaj z karty Multisport po godzinach pracy i rozwijaj swoje pasje sportowe.

Darmowy parking Skorzystaj z karty Multisport po godzinach pracy i rozwijaj swoje pasje sportowe.

Code

Zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem formularza aplikacyjnego - APLIKUJ!

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje - zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.