Poradnik dla przedsiębiorców

Poradnik dla przedsiębiorców

Sekcję poradnikową utworzyliśmy specjalnie z myślą o tych przedsiębiorcach, którzy ciągle wahają się, czy warto akceptować płatności kartami. W ciągu najbliższych miesięcy przygotujemy dla Państwa serię wpisów, które rozwieją wszelkie wątpliwości i pokażą, że transakcje bezgotówkowe to nie wydatek, ale wartość dodana dla każdego przedsiębiorcy i szansa na znaczne zwiększenie obrotów! Krok po kroku wytłumaczymy, od czego zacząć, aby dołączyć do dynamicznie powiększającego się grona nowoczesnych przedsiębiorców.

Tym ciągle niezdecydowanym prezentujemy najnowsze dane rynkowe:

  • Zgodnie z ostatnim raportem NBP, w portfelach Polaków jest ponad 35 milionów kart i liczba ta dalej rośnie.  Oznacza to, że kartę ma de facto każdy dorosły Polak.
  • W ostatnim kwartale 2015 roku zapłaciliśmy nimi ponad 707 milionów razy, to wzrost w stosunku do 2014 o 154 mln transakcji!
  • W 2015 r. po pierwszy raz w historii kwartalna wartość płatności kartami przekroczyła 50 mld zł.

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do grupy zyskującej na postępie technologicznym w obszarze płatności zapraszamy do lektury!

Polskie ePłatności

Terminal płatniczy za 0zł przez rok

Zamowterminal - Poradniki

Uzupełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Klikając w przycisk „Zamów rozmowę” oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i informacją o Administratorze danych

Chcę porozmawiać z Doradcą

Chcę porozmawiać z Doradcą - Modal

Chcę poznać ofertę

Chcę poznać ofertę