Terminal płatniczy za 0zł

0 zł za urządzenie przez 12 miesięcy 
0 zł prowizji do 100tys. zł obrotu
0 zł za rachunek firmowy w Alior Bank

Uzupełnij formularz i poczekaj na telefon od naszego Doradcy

ZT - Zamowterminal - Alior

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

*
Klikając w przycisk „Zamów rozmowę” oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i informacją o Administratorze danych

Dopasowana oferta

Od razu poznasz ofertę. Nasz Doradca dopasuje ją do potrzeb i możliwości Twojej firmy

Za 0zł

Bez kosztów dzierżawy i prowizji od transakcji (do 100tys. zł obrotu) przez 12 miesięcy

Optymalny czas umowy

Możesz przetestować, czy terminal jest przydatny w Twojej firmie

Bezpłatny rachunek firmowy

0 zł za prowadzenie rachunku, wydanie kart debetowych, przelewy do ZUS i US w bankowości internetowej oraz księgowość online.

Na naszym terminalu przyjmiesz płatność:

Terminal za 0zł przez 12 miesięcy

  • brak opłat za użytkowanie terminala przez 12 miesięcy
  • brak prowizji od transakcji do 100 tys. zł obrotu
  • dofinansowanie 1 terminala POS w ramach Programu Polska Bezgotówkowa

Program Polska Bezgotówkowa

Polska Bezgotówkowa to potoczna nazwa Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego Polska Bezgotówkowa. Jest to wspólny projekt sektora usług płatniczych – Związku Banków Polskich, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Mastercard i Visa.

Ideą Programu jest umożliwienie każdemu przedsiębiorcy bezkosztowego i bezproblemowego wejścia na rynek akceptacji płatności bezgotówkowych. Dzięki wsparciu gwarantowanemu przez Program Polska Bezgotówkowa, przedsiębiorca może odebrać 1 terminal POS za 0 zł na okres 12 miesięcy.

Kto może odebrać terminal za darmo?

  • Przedsiębiorca, który w ciągu 12 miesięcy nie przyjmował płatności bezgotówkowych, wykonywanych kartami płatniczymi.

Kompleksowa oferta dla Twojej firmy

 

 

Wspólna oferta Alior Bank i Polskich ePłatności z zestawem bezpłatnych korzyści:

 

0

  • wydanie kart debetowych
  • prowadzenie rachunku
  • przelewy do ZUS i US zlecane w bankowości internetowej
  • księgowość online na zafirmowani.pl

 

 

 

Możesz także otrzymać premię w wysokości nawet 1500zł rocznie – za aktywne korzystanie z usług zgodnie z regulaminem promocji „1500 zł dla firm”

 

Pozostałe korzyści wymienione są w Regulaminie oraz Tabeli Więcej Premia w wysokości do 1500 zł zostanie wypłacana klientowi, który wykona czynności określone w regulaminie promocji „1500 zł dla firm” dla Posiadaczy Rachunku iKonto Biznes lub Rachunku 4×4 – edycja III. Maksymalna wysokość premii wynosi 1500 zł na okres 12 miesięcy. Premia wypłacana jest w cyklach miesięcznych, nie więcej niż 125 zł w każdym miesiącu trwania Promocji. Szczegółowe warunki opisane są w Regulaminie promocji „1500 zł dla firm” dla Posiadaczy Rachunku iKonto Biznes lub Rachunku 4×4 – edycja III. Pełna informacja o rachunku 4×4 oraz opłatach i prowizjach związanych z jego prowadzeniem (Tabela opłat i prowizji bankowych dla rachunku 4×4), Regulamin promocji „1500 zł dla firm” dla Posiadaczy Rachunku iKonto Biznes lub Rachunku 4×4 – edycja III. Regulamin prowadzenia rachunków rozliczeniowych i lokat dla przedsiębiorców i innych podmiotów przez Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie („Bank”) dostępne na www.aliorbank.pl

Najczęściej zadawane pytania

Na ile zawierana jest umowa?

Polskie ePłatności zawierają umowę na okres już od 24 miesięcy. Wiedząc, że w prowadzeniu biznesu ważna jest elastyczność, stawiamy dobro naszych Partnerów na pierwszym miejscu. W przypadku wyboru oferty promocyjnej okres umowy wydłuża się do 29 miesięcy.

Ile terminali mogę odebrać w programie?

Bezpłatnie możesz otrzymać 1 darmowy terminal.

A co, jeśli w mojej firmie był już terminal?

Jeśli w ciągu ostatnich 12 miesięcy Ty lub Twoja Firma przyjmowaliście płatności kartami płatniczymi lub obecnie przyjmujesz u innego operatora, wypełnij formularz. Nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci konkurencyjną ofertę.

Co po okresie dofinansowania?

Nasz Doradca zawsze przedstawi dla Ciebie indywidualną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości. Jasno i przejrzyści, aby Twój biznes się rozwijał.

Czy jeśli mam już rachunek to muszę korzystać z oferty banku?

Zachęcamy do zapoznania się ofertą rachunki firmowego 4x4 Alior Banku. We współpracy z Alior Bankiem przygotowaliśmy łączoną ofertę terminala PeP oraz rachunku firmowego. Do rachunku 4x4 można dokupić za jedyne 10 zł dodatkowe Pakiety. Dla firm przyjmujących gotówkę od swoich klientów atrakcyjne może okazać wykupienie pakietu gotówkowego, który pozwoli na bezpłatną miesięczną wpłatę gotówkową na rachunek bankowy - do łącznej kwoty 10 tys. zł. Więcej na stronie www.aliorbank.pl