Zaawansowane programy lojalnościowe PeP

Lojalny Klient jest niezwykle cenny dla każdej firmy, dlatego warto budować i wzmacniać jego lojalność oferując dodatkowe możliwości we własnej placówce.

Polskie ePłatności oferują rozwiązania, dzięki którym każdy, mały czy duży – sklep, restauracja czy punkt usługowy, może pokusić się o własny program lojalnościowy. Podstawowy model programu lojalnościowego nie generuje wysokich kosztów jego obsługi (w tym związanych z RODO oraz definiowaniem listy nagród) ani nie wymaga produkcji personalizowanych kart lojalnościowych.

Jak to działa?

Dzięki programom lojalnościowym oferowanym przez PeP możesz sam definiować rodzaj, zakres i kryteria danej akcji promocyjnej czy lojalnościowej poprzez dedykowaną witrynę Organizatora Programu Lojalnościowego. Masz możliwość samodzielnego określenia listy nagród i warunków jakie trzeba spełnić, aby je otrzymać. Nagrodami w programie mogą być także kupony rabatowe oraz bony zakupowe, które generowane są po transakcji, zgodnie z określonymi parametrami, dopasowanymi do indywidualnych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Do programu lojalnościowego możesz rozdawać uczestnikom karty lojalnościowe, stworzone według Twojego projektu. Ich produkcja może odbyć się zarówno po stronie PeP, jak również za pośrednictwem Twojego dostawcy, w zależności od preferencji. Dzięki wydanej karcie uczestnicy będą mogli w łatwy sposób zdobywać punkty i nagrody zgodnie z określonymi kryteriami programu lojalnościowego.

Głównymi zaletami programu lojalnościowego PeP są m.in.:

  • łatwość i swoboda zarządzania Programem
  • niski koszt przeprowadzenia akcji
  • możliwość tworzenia unikalnych rozwiązań niemalże natychmiastowo
  • stały i bezpłatny monitoring wyników Twojej akcji marketingowej
  • możliwość migracji innych programów lojalnościowych do programu lojalnościowego PeP
  • możliwość zlecenia projektu i wydrukowanie spersonalizowanych kart lojalnościowych
  • integracje z kasami fiskalnymi i kasami POS
  • integracja z systemami zewnętrznymi (witryny WWW, sklepy internetowe)

Na każdym etapie wprowadzania Programu lojalnościowego w swojej placówce, otrzymasz techniczne i merytoryczne wsparcie dedykowanego Opiekuna Biznesowego.

Produkt dedykowany dla branży beauty, sieci handlowych, sklepów spożywczych, branży hotelarskiej, gastronomii.

Kontakt

Chcę porozmawiać z Doradcą

Chcę porozmawiać z Doradcą - Modal

Chcę poznać ofertę

Chcę poznać ofertę