Rozwiń biznes w pięknym stylu!

Z terminalem POS od PeP zarządzanie firmą w branży Beauty stanie się przyjemnością. Czas na wejście w XXI wiek odbierania płatności. Nowoczesne i stylowe terminale oraz nowe usługi jak narzędzia marketingowe, pomogą Ci w budowaniu reputacji Twojego salonu. Z PeP zdobędziesz i utrzymasz lojalność klientów. Postaw na efektywną promocję i zobacz, jak szybko zapełnia się Twój kalendarz

Zapewniamy dokładnie to czego potrzebujesz do zarządzania biznesem. Ty dbasz o swoich Klientów, a my dbamy o Ciebie.

Skorzystaj z dodatkowych benefitów wykorzystując usługi skrojone do potrzeb Twojej branży. Dbaj o swój biznes i działaj wielofunkcyjnie jak dobre zabiegi pielęgnacyjne, a to wszystko dzięki jednemu urządzeniu od PeP!

  • Rozprowadzaj specjalne dedykowane karty podarunkowe wśród swoich klientów. Przyznawaj punkty za zakupy w określonej kwocie. Korzystaj z możliwości wymiany punktów na nagrody w postaci rabatów, czy promocji dla wybranych grup klientów

  • Stwórz niemalże natychmiastowo – bez żadnych dodatkowych nakładów – swój własny program lojalnościowy. Zdefiniuj rodzaj, zakres i kryteria danej akcji promocyjnej czy lojalnościowej poprzez Portal Akceptanta Polskich ePłatności.

  • Cashback – wypłata gotówki przy okazji płatności kartą . Nawet do 500 zł

Nie zapomnij również zaawansowanych programach lojalnościowych czy wsparciu marketingowym jak:

Usługi dodatkowe

  • Dedykowany komunikat na wydruku – możliwość zaprojektowania treści, które klient odczyta na wydruku z terminala.

Chcesz zachwycić nowoczesnością i designem?

Nowoczesny dotykowy terminal z androidem jest odpowiedzią na Twoje wymagania.

W salonie to Ty dbasz o to, aby klienci czuli się komfortowo. My zadbaliśmy o intuicyjne i poręczne urządzenie jakim jest elegancki terminal z androidem. Jedno urządzenie jako mobilne centrum zarządzania. Zapewnij wygodę nie tylko swoim klientom, ale także sobie - pracując na dotykowym 5" ekranie.

Liczy się dla Ciebie prostota użytkowania, ale z zachowaniem wszystkich najważniejszych usług?

Terminal Ingenico move 3500 jest przeznaczony dla Ciebie.

Jeśli potrafisz używać telefon, potrafisz używać również i to urządzenie! Tak, to takie proste. Połączyliśmy złożone funkcjonalności i usługi z prostotą i ergonomią użytkowania, a wszystko to dla wygody korzystania ułatwiając codzienną pracę Twoich pracowników.

Tam gdzie innowacja spotyka się z doskonałością
Skorzystaj z zabiegu na zysk już dzisiaj!

Zapewnij ponadprzeciętne doznania nie tylko dla ciała, ale i dla biznesu!

Telefon

Chcę porozmawiać z Doradcą

Chcę porozmawiać z Doradcą - Modal
Wiadomość

Chcę poznać ofertę

Chcę poznać ofertę