Akademia Przedsiębiorcy od Fundacji Polska Bezgotówkowa – kompendium wiedzy

Akademia Przedsiębiorcy to projekt Fundacji Polska Bezgotówkowa dedykowany małym i średnim przedsiębiorstwom. Od trzech lat na platformie edukacyjnej www.polskabezgotowkowa.pl/akademiaprzedsiebiorcy regularnie publikowane są materiały, w których eksperci dzielą się swoją wiedzą, skierowaną zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynają funkcjonować w biznesie, jak i tych, którzy już prowadzą swoje firmy i planują ich rozwój.

W ramach Akademii Przedsiębiorcy zamieszczane są treści merytoryczne, materiały i webinaria tworzone we współpracy z ekspertami z wielu dziedzin biznesu. Celem Akademii jest udzielenie wsparcia małym i średnim przedsiębiorcom oraz stworzenie dla nich merytorycznego kompendium wiedzy, które w przystępnej formie pozwoli zdobywać informacje i poszerzać horyzonty w zakresie prowadzenia biznesu.

Na stronie Akademii, przedsiębiorca może wybrać jedną ze ścieżek dydaktycznych – w zależności od jego aktualnych potrzeb: ścieżka nr 1 „Chcę założyć biznes”, ścieżka nr 2 „Chcę przenieść mój biznes do online’u” oraz ścieżka nr 3 „Chcę nauczyć się więcej o promocji firmy w internecie”. Cyklicznie odbywają cię również webinary z ekspertami z wielu dziedzin i obszarów.

Aby dołączyć do grona Akademii i otrzymywać zaproszenia na webinaria, wystarczy zapisać się  tutaj. Zapisując się teraz można otrzymać w prezencie eBook na temat tworzenia treści marketingowych i budowania marki w Internecie.

Podstawową działalnością Fundacji Polska Bezgotówkowa jest wyposażanie przedsiębiorców w terminale płatnicze oraz narzędzia do obsługi płatności bezgotówkowych. Jednak jedną z głównych idei naszego działania jest edukacja społeczeństwa oraz przedsiębiorców. Akademia Przedsiębiorcy to jedna z platform, która pozwala wypełniać powierzoną nam misję edukacyjną. Przy wyborze materiałów i wątków tematycznych zawsze słuchamy właścicieli firm i staramy się odpowiedzieć na ich bieżące potrzeby oraz zapytania – to właśnie te tematy cieszą się największym zainteresowaniem wśród naszych odbiorców. Platforma Akademia Przedsiębiorcy stale zyskuje na popularności. Grono jej stałych odbiorców systematycznie się powiększa, co możemy zauważyć dzięki rosnącej liczbie subskrybujących newsletter. To dowód na to, jak duże zapotrzebowanie jest na dostęp do merytorycznego kompendium wiedzy biznesowej.

Zamowterminal - Poradniki

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Klikając w przycisk „Zamów rozmowę” oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i informacją o Administratorze danych

Chcę porozmawiać z Doradcą

Chcę porozmawiać z Doradcą - Modal

Chcę poznać ofertę

Chcę poznać ofertę