Gdzie gromadzone sa srodki z transakcji karta

Środki z transakcji kartą – gdzie są gromadzone i jak szybko mogę je wypłacić?

Masz już swój terminal płatniczy i dziesiątki zadowolonych klientów, którzy ochoczo płacą kartą, ale zastanawiasz się co dalej? Co się dzieje ze środkami z transakcji bezgotówkowych i jak je wypłacić? Mamy nadzieję, że nasz poradnik odpowie na twoje pytania.

  1. Wszystkie środki z transakcji kartowych przetwarzanych przez PeP gromadzone są w trakcie całego dnia na specjalnym koncie bankowym agenta rozliczeniowego.
  2. Zgromadzone środki pieniężne wypłacane są regularnie. Przelew odbywa się maksymalnie do drugiego dnia roboczego po dokonaniu transakcji, na rachunek bankowy klienta, wskazany w umowie o współpracy. Za transakcje od piątku do niedzieli wykonywany jest jeden zbiorczy przelew, że względu na to, że system przelewów bankowych pracuje tylko w dni robocze.
  3. Możliwe jest uruchomienie usługi szybkiego transferu środków. Wtedy przelewy otrzymasz już wcześnie rano następnego dnia roboczego po dokonaniu transakcji. Aby włączyć usługę szybkiego transferu środków skontaktuj się ze swoim indywidualnym Opiekunem Biznesowym PeP lub działającym całodobowo Centrum Obsługi Akceptanta.

Dla tych przedsiębiorców, którzy posiadają więcej niż jeden punkt, PeP daje możliwość wyboru najbardziej wygodnego sposobu rozliczeń.

Wyróżniamy dwa rodzaje rozliczeń:

  1. Poziom rozliczeń Merchant; oznacza, że dla wszystkich placówek przelewy i opłaty są sumowane i rozliczane w ramach jednego konta bankowego przedsiębiorcy.
  2. Poziom rozliczeń Outlet; oznacza, że w obrębie każdej placówki wszystkie przelewy i opłaty są sumowane i rozliczane w ramach oddzielnych kont bankowych.

Mamy nadzieję, że udało nam się rozwiać chociaż część Twoich wątpliwości. Pamiętaj! W razie jakichkolwiek pytań, zawsze możesz skonsultować się ze swoim indywidualnym opiekunem lub czynnym całą dobę Centrum Obsługi Akceptanta.
Zapraszamy do kontaktu!

Zamowterminal - Poradniki

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Klikając w przycisk „Zamów rozmowę” oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i informacją o Administratorze danych

Chcę porozmawiać z Doradcą

Chcę porozmawiać z Doradcą - Modal

Chcę poznać ofertę

Chcę poznać ofertę