pep ferie z karta raport

Zachowania płatnicze Polaków podczas ferii zimowych 2016 w raporcie Polskich ePłatności „Ferie z kartą”

  • Blisko 77 mln zł Polacy wydali w te ferie zimowe płacąc kartą w popularnych miejscowościach narciarskich. Łączna wartość transakcji w poddanych analizie lokalizacjach wzrosła o 13% w porównaniu z poprzednimi feriami zimowymi i aż o 45% w porównaniu z sezonem 2013/2014.
  • Polacy pokochali płatności zbliżeniowe. Stanowiły one prawie połowę (45%) transakcji dokonanych w zbadanych górskich miejscowościach.
  • Istotny wpływ na wynik miał fakt, że w tym sezonie po raz pierwszy firma Polskie ePłatności umożliwiła samoobsługowe, bezgotówkowe zakupy karnetów na wyciągi narciarskie na Gubałówkę, Kasprowy Wierch, Palenicę, Górę Żar i w Stacji Narciarskiej Jaworzyna Krynicka.
  • Zestawienie powstało na podstawie danych własnych firmy i odnosi się do transakcji przeprocesowanych przez naszą firmę.  

Na bieżąco monitorujemy trendy w nawykach płatniczych Polaków. Chcemy pokazywać przedsiębiorcom, jak wielkie korzyści niesie akceptowanie płatności bezgotówkowych, niezależnie od wielkości prowadzonego biznesu. Opracowanie „Ferie z kartą” dowodzi, że Polacy regulują kartami coraz niższe należności i coraz częściej wybierają płatności zbliżeniowe. Oznacza to, że nawet prowadząc niewielką firmę, np. stoisko z pamiątkami, warto umożliwić klientom bezgotówkową płatność za zakupy – komentuje Janusz Bober – Prezes Zarządu.

pep_-_ferie_z_karta_2016

Zapraszamy do pobrania raportu!

Zamowterminal - Poradniki

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Klikając w przycisk „Zamów rozmowę” oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i informacją o Administratorze danych

Chcę porozmawiać z Doradcą

Chcę porozmawiać z Doradcą - Modal

Chcę poznać ofertę

Chcę poznać ofertę