Terminal płatniczy za 0zł przez rok

0 zł za urządzenie przez 12 miesięcy 

brak prowizji do 100tys. zł obrotu

całodobowa opieka biznesowa

wsparcie serwisowe na terenie całego kraju

terminal za 0zł przez 12 miesięcy + 1zł/mies. przez kolejny rok*

*promocja obowiązuje od 13.02 do 31.03.2023r.

Uzupełnij formularz i poczekaj na telefon od naszego Doradcy

ZT - Zamowterminal

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Klikając w przycisk „Zamów rozmowę” oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i informacją o Administratorze danych

Dopasowana oferta

Od razu poznasz ofertę. Nasz Doradca dopasuje ją do potrzeb i możliwości Twojej firmy

Za 0zł

Bez kosztów dzierżawy i prowizji od transakcji (do 100tys. zł obrotu) przez 12 miesięcy.

Optymalny czas umowy

Możesz przetestować, czy terminal jest przydatny w Twojej firmie.

Do 20% więcej klientów

Aż tylu Klientów wybiera wyłącznie firmy przyjmujące płatności bezgotówkowe

Wybierz najlepszy Terminal dla Twojego biznesu

Nowoczesny terminal POS może zwiększyć zyski w Twojej firmie oraz lojalność klientów.

Skorzystaj z oferty Polskich ePłatności i realizuj płatności bezgotówkowe na najwyższym poziomie.

Terminal 1500

Stacjonarne terminale
płatnicze

Terminal stacjonarny polecamy firmom prowadzącym sprzedaż bezpośrednio przy punktach kasowych jak: apteki, sklepy spożywcze, stacje benzynowe i punkty usługowe.

 • Możliwość integracji z wieloma systemami sprzedażowymi i kasowymi
 • Obsługa wszystkich metod płatności

Mobilne terminale
płatnicze

Mobilny terminal płatniczy doskonale sprawdzi się w gastronomii i usługach transportowych, a także wszędzie tam, gdzie można zwiększyć wygodę płatności kartą w dowolnym miejscu.

 • Poręczne terminale płatnicze
 • Wydajne baterie

PIN Pady
kasowe

Umieść osobne urządzenie z klawiaturą PIN Pad bliżej klienta i zwiększ komfort obsługi płatności bezgotówkowych.

 • Wygoda i bezpieczeństwo transakcji bezgotówkowych
 • Dobrze zorganizowana przestrzeń przy stanowisku pracy

Na naszym terminalu przyjmiesz płatności kartowe i mobilne

Świeży start Twojego biznesu. Zamów już teraz!

Warunki oferty:

 • brak opłat za użytkowanie terminala przez 12 miesięcy
 • brak prowizji od transakcji do 100 tys. zł obrotu
 • dofinansowanie 1 terminala POS w ramach Programu Polska Bezgotówkowa

Promocja obowiązuje od 13.02 do 31.03.2023 r.

 • 0 zł przez pierwsze 12 miesięcy współpracy – Bez kosztów dzierżawy i prowizji od transakcji (do 100 tysięcy zł obrotu).
 • Drugi rok za jedyne 1 zł miesięcznie (prowizja 0,59% dla kart krajowych)
 • Krótki okres umowy – 24 miesiące

Program Polska Bezgotówkowa

Polska Bezgotówkowa to potoczna nazwa Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego Polska Bezgotówkowa. Jest to wspólny projekt sektora usług płatniczych – Związku Banków Polskich, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Mastercard i Visa.

Ideą Programu jest umożliwienie każdemu przedsiębiorcy bezkosztowego i bezproblemowego wejścia na rynek akceptacji płatności bezgotówkowych. Dzięki wsparciu gwarantowanemu przez Program Polska Bezgotówkowa, przedsiębiorca może odebrać 1 terminal POS za 0 zł na okres 12 miesięcy.

Promocja obowiązuje od 13.02 do 31.03.2023 r.

Terminal 12 miesięcy za 0 zł + rok za 1 zł!

Nie przegap wiosennej promocji i odbierz darmowy terminal w jeszcze lepszej ofercie!

 1. 0 zł przez pierwsze 12 miesięcy współpracy – Bez kosztów dzierżawy i prowizji od transakcji (do 100 tysięcy zł obrotu).
 2. Drugi rok za jedyne 1 zł miesięcznie (prowizja 0,59% dla kart krajowych) 
 3. Krótki okres umowy – 24 miesiące

Najczęściej zadawane pytania

Na ile zawierana jest umowa?

Polskie ePłatności zawierają umowę na okres już od 24 miesięcy. Wiedząc, że w prowadzeniu biznesu ważna jest elastyczność, stawiamy dobro naszych Partnerów na pierwszym miejscu.

Ile terminali mogę odebrać w programie?

Bezpłatnie możesz otrzymać 1 darmowy terminal.

A co, jeśli w mojej firmie był już terminal?

Jeśli w ciągu ostatnich 12 miesięcy Ty lub Twoja Firma przyjmowaliście płatności kartami płatniczymi lub obecnie przyjmujesz u innego operatora, wypełnij formularz. Nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci konkurencyjną ofertę.

Co po bezpłatnym okresie dofinansowania?

Nasz Doradca zawsze przedstawi indywidualną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości. Jasno i przejrzyście, aby Twój biznes się rozwijał. Po okresie dofinansowania w ramach programu Polska Bezgotówkowa, otrzymasz korzystną ofertę na terminal.

Czym jest POS?

POS to inaczej terminal płatniczy (ang. point of sale – punkt handlowy).  Dzięki temu urządzeniu klienci będą mogli zapłacić za usługę lub zakupy za pomocą płatności bezgotówkowych. Terminale pośredniczą w transakcji przy użyciu karty płatniczej lub Blika. Terminale wyposażone są w klawiatury do wpisywania numerów PIN, a także posiadają opcje transakcji zbliżeniowych, chipowych, magnetycznych, Apple Pay i Google Pay itp.

Jaki terminal płatniczy wybrać?

Wybór terminala płatniczego zależy od rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej. Poszczególne modele terminali płatniczych różnią się od siebie przede wszystkim jakością procesorów, sposobem działania oraz opcjami dodatkowymi. Sprawdź parametry techniczne i wybierz model terminala, który dostosujesz do indywidualnych potrzeb swojego biznesu.

Duże sklepy spożywcze lub wielobranżowe powinny być wyposażone w terminal z bardzo szybkim procesorem, który sprawnie będzie przetwarzał procesy szyfrowania i deszyfrowania danych. Najlepiej sprawdzą się terminale płatnicze, które błyskawicznie połączą się z kasą fiskalną, a dodatkowo będą w stanie obsłużyć promocje, karty lojalnościowe, aplikacje i karty podarunkowe.

Terminal mobilny to idealne rozwiązanie dla usług transportowych (np. taxi), a także dla przedstawicieli handlowych i kurierów. W tym przypadku warto zwrócić uwagę na wydajną baterię.

Salony fryzjerskie czy kosmetyczne mogą wyposażyć się w elegancki, piękny terminal, który dodatkowo będzie ozdobą salonu. Jego procesor nie musi być bardzo szybki, gdyż transakcje nie są wykonywane w sposób ciągły. Odczekanie kliku sekund dłużej na zatwierdzenie transakcji zwykle nie będzie stanowiło problemu.

Mniejsze sklepy takie jak kioski, księgarnie czy kwiaciarnie powinny być wyposażone w czytnik kart płatniczych, który umożliwia obsługę rachunków oraz sprzedaż doładowań prepaid do telefonów. Dodatkowe usługi zwiększą dochód w Twojej firmie.

Jakie korzyści niesie posiadanie terminala płatniczego?

Każdego roku popularność płatności kartą wzrasta. Coraz więcej klientów nie nosi przy sobie gotówki, co sprawia, że wybierają oni tylko te sklepy i punkty usługowe, w których będą mogli dokonać transakcji bezgotówkowych przy użyciu karty płatniczej czy aplikacji zainstalowanej w swoim smartfonie. Terminal POS staje się więc rozwiązaniem niezbędnym do prowadzenia działalności i zwiększenia obrotu przedsiębiorstwa. Oto najważniejsze korzyści związane z posiadaniem terminala płatniczego.

 • Płatność kartą pozwala na ograniczenie posiadania przy sobie dużej ilości gotówki oraz zmniejsza stres związany z ryzykiem zgubienia pieniędzy i ich kradzieży.
 • Karty płatnicze usprawniają transakcję i zwiększają szybkość obsługi klienta. Płatności gotówkowe często powodują problemy z wydawaniem reszty, co zwiększa długość oczekiwania w kolejce.
 • Skorzystanie z płatności kartą umożliwia obsługę dodatkowych promocji jak karty podarunkowe i rabatowe oraz programy lojalnościowe.
 • Dzięki terminalowi obsługującemu karty płatnicze możesz uruchomić dodatkowe usługi jak wypłata gotówki (cashback), a także doładowanie telefonu (prepaid). Te możliwości zwiększają konkurencyjność Twojego biznesu.
 • Terminal płatniczy zwiększa utarg. Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego w 2020 roku oszacowała, że klienci, którzy płacą kartą wydają o 20% więcej niż osoby płacące gotówką.
 • Obsługa płatności kartą, transakcje blikiem i wprowadzenie dodatkowych usług przyciąga nowych klientów.
 • Płatności bezgotówkowe zwiększają bezpieczeństwo poprzez trzymanie mniejszej ilości gotówki w kasie.
 • Terminal mobilny to rozwiązanie bardzo wygodne zwłaszcza w restauracjach. Pozwala na wygodną obsługę transakcji przy stoliku klienta. Takie rozwiązanie zwiększa prestiż lokalu.
Chcę porozmawiać z Doradcą - wersja dla industries

Uzupełnij formularz i poczekaj na telefon od naszego Doradcy

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Klikając w przycisk „Zamów rozmowę” oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i informacją o Administratorze danych